You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Миколаїв - Хмельницький

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Миколаїв - Хмельницький560 км
Тривалість маршруту05:40 - 15:05
Ціна квитка на автобус1100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Миколаїв - Хмельницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1100.00 грн. відстань від Миколаїв - Хмельницький сягає біля 560 км, що в середньому займає близько 05:40 - 15:05. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Хмельницький Центральний АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Миколаїв - Хмельницький

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Поїздка автобусом з Миколаєва до Хмельницького - це цікава подорож через Україну, яка займає приблизно 7-8 годин в залежності від маршруту та умов дорожнього руху. Маршрут пролягає через декілька областей, що дозволяє пасажирам побачити різноманіття українського ландшафту та культурних особливостей різних регіонів.

Автобуси, які здійснюють перевезення на цьому маршруті, зазвичай мають зручні сидіння та оснащені кондиціонерами для комфортної поїздки. Деякі з них також пропонують безкоштовний Wi-Fi, що дозволяє пасажирам залишатися на зв'язку або використовувати час у дорозі для роботи або розваг.

Маршрут Миколаїв-Хмельницький пролягає через такі міста, як Умань та Вінниця, де можуть бути короткі зупинки для посадки та висадки пасажирів. Ці зупинки можуть бути чудовою можливістю ознайомитися з місцевими культурними особливостями та звичаями.

Хмельницький - це історичне місто з багатою культурною спадщиною, де пасажири можуть відвідати такі пам'ятки, як Хмельницька фортеця, Музей Михайла Остроградського та інші історичні об'єкти. Після тривалої подорожі в автобусі це може бути чудовою можливістю насолодитися відпочинком та ознайомитися з новими місцями та культурою.

Для перегляду маршруту на мапі переходьте за посиланням

Подорож на автобусі Миколаїв - Хмельницький

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Миколаїв - Хмельницький протяжністю ~ 560 км. Подорожуючи автобусом з Миколаїв - Хмельницький, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 05:40 - 15:05 годин.


Час відправлення автобусів Миколаїв - Хмельницький: Через день

Щотижня між Миколаїв - Хмельницький курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Миколаїв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Миколаїв до Хмельницький відправляється о 05:40 ранку, а прибуває — о 15:05. Згідно з розкладом автобусів Миколаїв - Хмельницький, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 05:40 - 15:05 годин. Для перегляду розкладу автобусів Миколаїв - Хмельницький та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Миколаїв і куди прибуває в Хмельницький?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Миколаїв до Хмельницький, вам слід очікувати відправлення з автостанції Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв та прибуття на проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Миколаїв

Автобусна зупинка, розташована на Богоявленському проспекті, 4 у місті Миколаїв, є однією з ключових зупинок у центральній частині міста. Ця зупинка обладнана критим павільйоном з лавками для зручного очікування пасажирів. Тут встановлено інформаційне табло з розкладом руху автобусів, що дозволяє пасажирам орієнтуватися в часі прибуття транспорту.

Зупинка обслуговує кілька автобусних маршрутів, серед яких №3, 5, 7, 11. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 10-15 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів триває з 6:00 до 23:00.

Навколо зупинки розташовані численні об'єкти інфраструктури: продуктові магазини, аптека, кілька кафе та банкомати. Відстань до найближчої школи становить близько 500 метрів, а до лікарні – 1 кілометр.

Зупинка має гарне освітлення в нічний час та обладнана камерами спостереження, що забезпечує високий рівень безпеки для пасажирів. Поруч зі зупинкою знаходиться пішохідний перехід зі світлофором, що робить перехід дороги безпечним.

Місцеві жителі позитивно оцінюють стан зупинки, відзначаючи її зручність та функціональність. Водночас, є побажання щодо встановлення більшої кількості лавок. У планах на майбутнє – реконструкція зупинки, яка передбачає встановлення нових інформаційних табло та додаткових лавок для пасажирів.

Хмельницький

Автобусна зупинка в місті Хмельницький є важливою частиною міської транспортної інфраструктури, що забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей міста. Розташована в одному з центральних районів, зупинка обслуговує кілька основних автобусних маршрутів, що сполучають різні частини міста.

Зупинка обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. У павільйоні встановлено лавки для зручного очікування, а також інформаційне табло з розкладом руху автобусів, що дозволяє пасажирам планувати свій час і пересування містом. Інфраструктура зупинки включає смітники та освітлення, що підтримує чистоту та безпеку в темний час доби.

Зупинка обслуговує кілька важливих автобусних маршрутів, які забезпечують регулярне та зручне сполучення між житловими районами, адміністративними будівлями, навчальними закладами та іншими важливими об’єктами міста. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 10-15 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів триває з 6:00 до 23:00.

Навколо зупинки розташовані різні об'єкти міської інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи, що робить її зручною для щоденного використання. Поруч зі зупинкою знаходяться важливі об'єкти, такі як школи, лікарні та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпеку для пішоходів.

Місцеві жителі позитивно оцінюють зручність та функціональність зупинки, відзначаючи її комфортність і безпеку. Проте, деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста планує модернізацію зупинки, що включає встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Миколаїв - Хмельницький

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Миколаїв - Хмельницький курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Хмельницький автобус добирається 05:40 - 15:05, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Миколаїв - Хмельницький. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Миколаїв - Хмельницький курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Миколаїв - Хмельницький: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Миколаїв - Хмельницький більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Миколаїв - Хмельницький

Квитки на автобус з Миколаїв до Хмельницький слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Миколаїв - Хмельницький, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Миколаїв - Хмельницький, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Миколаїв до Хмельницький

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Миколаїв до Хмельницький?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Миколаїв до Хмельницький. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Миколаїв до Хмельницький?
  • Подорож на автобусі з Миколаїв до Хмельницький може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Миколаїв до Хмельницький.
  • Скільки коштує квиток на автобус Миколаїв - Хмельницький?
  • Дешеві автобусні квитки з Миколаїв до Хмельницький коштують десь близько 1100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Миколаїв - Хмельницький становить 1100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Миколаїв в Хмельницький?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Миколаїв - Хмельницький. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Миколаїв - Хмельницький?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Миколаїв до Хмельницький залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 550.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 770.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Миколаїв до Хмельницький?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Миколаїв до Хмельницький. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Миколаїв до Хмельницький?
  • Час подорожі автобусом до Хмельницький з Миколаїв становить у середньому 05:40 - 15:05 на 560 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Хмельницький з Миколаїв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Миколаїв у Хмельницький?
  • Автобус з Миколаїв до Хмельницький відправляється о 05:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Хмельницький з Миколаїв?
  • Автобус з Миколаїв до Хмельницький прибуває о 15:05.
  • Чи є прямі автобуси з Миколаїв до Хмельницький?
  • Так, є прямий автобус через день з Миколаїв до Хмельницький з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Миколаїв у Хмельницький?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Миколаїв до Хмельницький, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Хмельницький з Миколаїв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Миколаїв автостанції можна доїхати до Хмельницький? На який автобусний вокзал Хмельницький ви прибуваєте з Миколаїв?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Миколаїв, Богоявленський проспект, 21, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Хмельницький,проспект Миру; будинок 94/1, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Миколаїв - Хмельницький?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Миколаїв до Хмельницький на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Миколаїв в Хмельницький?
  • Пасажири, які подорожують з Миколаїв до Хмельницький, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Миколаїв в Хмельницький?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Миколаїв до Хмельницький, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Миколаїв до Хмельницький екологічно?
  • Подорож автобусом із Миколаїв до Хмельницький є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.