You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Миколаїв - Первомайськ

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Миколаїв - Первомайськ 173 км
Тривалість маршруту 05:40 - 09:25
Ціна квитка на автобус 350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Миколаїв - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Миколаїв - Первомайськ сягає біля 173 км, що в середньому займає близько 05:40 - 09:25. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Миколаїв - Первомайськ

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Миколаїв - Первомайськ

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Миколаїв - Первомайськ 173 км
Тривалість маршруту 08:00 - 11:15
Ціна квитка на автобус 350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Миколаїв - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Миколаїв - Первомайськ сягає біля 173 км, що в середньому займає близько 08:00 - 11:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Миколаїв - Первомайськ

Подорож на автобусі Миколаїв - Первомайськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Миколаїв - Первомайськ протяжністю ~ 173 км. Подорожуючи автобусом з Миколаїв - Первомайськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 05:40 - 09:25 годин.


Час відправлення автобусів Миколаїв - Первомайськ: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Миколаїв - Первомайськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Миколаїв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Миколаїв до Первомайськ відправляється о 05:40 ранку, а прибуває — о 09:25. Згідно з розкладом автобусів Миколаїв - Первомайськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 05:40 - 09:25 годин. Для перегляду розкладу автобусів Миколаїв - Первомайськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Миколаїв і куди прибуває в Первомайськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Миколаїв до Первомайськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв та прибуття на М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Миколаїв - Первомайськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Миколаїв - Первомайськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Первомайськ автобус добирається 05:40 - 09:25, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Миколаїв - Первомайськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Миколаїв - Первомайськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Миколаїв - Первомайськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Миколаїв - Первомайськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Миколаїв - Первомайськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Миколаїв - Первомайськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Миколаїв - Первомайськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Миколаїв до Первомайськ

 • Як легко сісти на автобус з Миколаїв до Первомайськ?
 • Подорож на автобусі з Миколаїв до Первомайськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Миколаїв до Первомайськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Миколаїв - Первомайськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Миколаїв до Первомайськ коштують десь близько 350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Миколаїв - Первомайськ становить 350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Миколаїв до Первомайськ?
 • Час подорожі автобусом до Первомайськ з Миколаїв становить у середньому 05:40 - 09:25 на 173 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Первомайськ з Миколаїв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Миколаїв у Первомайськ?
 • Автобус з Миколаїв до Первомайськ відправляється о 05:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Миколаїв?
 • Автобус з Миколаїв до Первомайськ прибуває о 09:25.
 • Чи є прямі автобуси з Миколаїв до Первомайськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Миколаїв до Первомайськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Миколаїв?
 • Автобус з Миколаїв до Первомайськ прибуває о 09:25.
 • Які компанії подорожують з Миколаїв у Первомайськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Миколаїв до Первомайськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Первомайськ з Миколаїв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Миколаїв автостанції можна доїхати до Первомайськ? На який автобусний вокзал Первомайськ ви прибуваєте з Миколаїв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Миколаїв, Богоявленський проспект, 21, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Первомайськ,М. Виноградського вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.