You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Миколаїв - Ченстохова
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Миколаїв - Ченстохова 1501 км
Тривалість маршруту 08:00 - 10:50
Ціна квитка на автобус 2400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Миколаїв - Ченстохова через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2400.00 грн. відстань від Миколаїв - Ченстохова сягає біля 1501 км, що в середньому займає близько 08:00 - 10:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ченстохова АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Миколаїв - Ченстохова

Графік відправлень:

2024-05-21
2024-05-23
2024-05-25
2024-05-27
2024-05-29
2024-05-31
2024-06-02
2024-06-04
2024-06-06
2024-06-08
2024-06-10
2024-06-12
2024-06-14
2024-06-16
2024-06-18
2024-06-20
2024-06-22
2024-06-24
2024-06-26
2024-06-28
2024-06-30
2024-07-02
2024-07-04

Подорож на автобусі Миколаїв - Ченстохова

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Миколаїв - Ченстохова протяжністю ~ 1501 км. Подорожуючи автобусом з Миколаїв - Ченстохова, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:00 - 10:50 годин.


Час відправлення автобусів Миколаїв - Ченстохова: Через день

Щотижня між Миколаїв - Ченстохова курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Миколаїв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Миколаїв до Ченстохова відправляється о 08:00 ранку, а прибуває — о 10:50. Згідно з розкладом автобусів Миколаїв - Ченстохова, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:00 - 10:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Миколаїв - Ченстохова та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Миколаїв і куди прибуває в Ченстохова?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Миколаїв до Ченстохова, вам слід очікувати відправлення з автостанції Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв та прибуття на проспект Вольності; будинок 45/47 в Ченстохова. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Миколаїв - Ченстохова

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Миколаїв - Ченстохова курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Ченстохова автобус добирається 08:00 - 10:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Миколаїв - Ченстохова. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Миколаїв - Ченстохова курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Миколаїв - Ченстохова: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Миколаїв - Ченстохова більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Миколаїв - Ченстохова

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Миколаїв - Ченстохова, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Миколаїв - Ченстохова, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Миколаїв до Ченстохова

 • Як легко сісти на автобус з Миколаїв до Ченстохова?
 • Подорож на автобусі з Миколаїв до Ченстохова може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Миколаїв до Ченстохова.
 • Скільки коштує квиток на автобус Миколаїв - Ченстохова?
 • Дешеві автобусні квитки з Миколаїв до Ченстохова коштують десь близько 2400.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Миколаїв - Ченстохова становить 2400.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Миколаїв до Ченстохова?
 • Час подорожі автобусом до Ченстохова з Миколаїв становить у середньому 08:00 - 10:50 на 1501 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Ченстохова з Миколаїв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Миколаїв у Ченстохова?
 • Автобус з Миколаїв до Ченстохова відправляється о 08:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ченстохова з Миколаїв?
 • Автобус з Миколаїв до Ченстохова прибуває о 10:50.
 • Чи є прямі автобуси з Миколаїв до Ченстохова?
 • Так, є прямий автобус через день з Миколаїв до Ченстохова з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ченстохова з Миколаїв?
 • Автобус з Миколаїв до Ченстохова прибуває о 10:50.
 • Які компанії подорожують з Миколаїв у Ченстохова?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Миколаїв до Ченстохова, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Ченстохова з Миколаїв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Миколаїв автостанції можна доїхати до Ченстохова? На який автобусний вокзал Ченстохова ви прибуваєте з Миколаїв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Миколаїв, Богоявленський проспект, 21, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Ченстохова,проспект Вольності; будинок 45/47, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Parse(word='миколаєвому', tag=OpencorporaTag('ADJF masc,datv'), normal_form='миколаїв', score=1.0, methods_stack=((DictionaryAnalyzer(), 'миколаєвому', 92, 2),))