You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вінниця - Катовiце

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Вінниця - Катовiце 791 км
Тривалість маршруту 13:25 - 01:55
Ціна квитка на автобус 1500.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вінниця - Катовiце через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1500.00 грн. відстань від Вінниця - Катовiце сягає біля 791 км, що в середньому займає близько 13:25 - 01:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Катовіце "Автовокзал". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вінниця - Катовiце

Подорож на автобусі Вінниця - Катовiце

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вінниця - Катовiце протяжністю ~ 791 км. Подорожуючи автобусом з Вінниця - Катовiце, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:25 - 01:55 годин.


Час відправлення автобусів Вінниця - Катовiце: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Вінниця - Катовiце курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вінниця приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вінниця до Катовiце відправляється о 13:25 ранку, а прибуває — о 01:55. Згідно з розкладом автобусів Вінниця - Катовiце, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:25 - 01:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вінниця - Катовiце та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вінниця і куди прибуває в Катовiце?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вінниця до Катовiце, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Київська; будинок 8 в Вінниця та прибуття на вулиця Садова в Катовiце. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Вінниця - Катовiце

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вінниця - Катовiце курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Катовiце автобус добирається 13:25 - 01:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вінниця - Катовiце. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вінниця - Катовiце курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вінниця - Катовiце: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вінниця - Катовiце більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вінниця - Катовiце

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вінниця - Катовiце, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вінниця - Катовiце, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вінниця до Катовiце

 • Як легко сісти на автобус з Вінниця до Катовiце?
 • Подорож на автобусі з Вінниця до Катовiце може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вінниця до Катовiце.
 • Скільки коштує квиток на автобус Вінниця - Катовiце?
 • Дешеві автобусні квитки з Вінниця до Катовiце коштують десь близько 1500.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вінниця - Катовiце становить 1500.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Вінниця до Катовiце?
 • Час подорожі автобусом до Катовiце з Вінниця становить у середньому 13:25 - 01:55 на 791 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Катовiце з Вінниця, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Вінниця у Катовiце?
 • Автобус з Вінниця до Катовiце відправляється о 13:25. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Катовiце з Вінниця?
 • Автобус з Вінниця до Катовiце прибуває о 01:55.
 • Чи є прямі автобуси з Вінниця до Катовiце?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Вінниця до Катовiце з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Катовiце з Вінниця?
 • Автобус з Вінниця до Катовiце прибуває о 01:55.
 • Які компанії подорожують з Вінниця у Катовiце?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вінниця до Катовiце, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Катовiце з Вінниця, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Вінниця автостанції можна доїхати до Катовiце? На який автобусний вокзал Катовiце ви прибуваєте з Вінниця?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вінниця, вулиця Київська; будинок 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Катовiце,вулиця Садова, що також розташований недалеко від центру міста.