You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вінниця - Кракiв

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Вінниця - Кракiв701 км
Тривалість маршруту13:25 - 00:30
Ціна квитка на автобус1350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Вінниця - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1350.00 грн. відстань від Вінниця - Кракiв сягає біля 701 км, що в середньому займає близько 13:25 - 00:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вінниця - Кракiв

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вінниця - Кракiв

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Вінниця - Кракiв120 км
Тривалість маршруту16:00 - 07:50
Ціна квитка на автобус1350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 4:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Вінниця - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1350.00 грн. відстань від Вінниця - Кракiв сягає біля 120 км, що в середньому займає близько 16:00 - 07:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вінниця - Кракiв

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вінниця - Кракiв

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Вінниця - Кракiв500 км
Тривалість маршруту16:00 - 07:50
Ціна квитка на автобус1450.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 4:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Вінниця - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1450.00 грн. відстань від Вінниця - Кракiв сягає біля 500 км, що в середньому займає близько 16:00 - 07:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вінниця - Кракiв

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Подорож на автобусі Вінниця - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вінниця - Кракiв протяжністю ~ 701 км. Подорожуючи автобусом з Вінниця - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:25 - 00:30 годин.


Час відправлення автобусів Вінниця - Кракiв: Через день

Щотижня між Вінниця - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вінниця приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вінниця до Кракiв відправляється о 13:25 ранку, а прибуває — о 00:30. Згідно з розкладом автобусів Вінниця - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:25 - 00:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вінниця - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вінниця і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вінниця до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Київська; будинок 8 в Вінниця та прибуття на Bosacka, 18 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Вінниця

Автобусна зупинка на вулиці Київській, 8 у місті Вінниця, Вінницька область, 21000, є важливим транспортним вузлом, що забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів та гостей міста. Ця зупинка розташована в центральній частині Вінниці, що робить її зручною для подорожей як по місту, так і до навколишніх населених пунктів.

Автобусна зупинка на вулиці Київській, 8 обладнана критим павільйоном, що забезпечує пасажирам захист від негоди під час очікування транспорту. Для зручності пасажирів тут встановлені лавки для сидіння, а також інформаційні табло, які надають розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів.

Зупинка обслуговує різноманітні автобусні маршрути, включаючи міські та приміські рейси, які з'єднують Вінницю з іншими населеними пунктами області. Регулярний рух автобусів забезпечує пасажирам зручність і гнучкість у плануванні своїх поїздок, дозволяючи легко дістатися до місць призначення.

Навколо автобусної зупинки розташовані різноманітні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, магазини, банківські установи та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування транспорту або під час пересадки.

Зупинка добре освітлена у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Вона також обладнана системами відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечує безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автобусної зупинки на вулиці Київській, 8 у Вінниці, відзначаючи її комфортність, безпеку та добрий рівень обслуговування. Адміністрація міста постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Кракiв

Автовокзал "Dworzec autobusowy w Krakowie" у Кракові є одним із головних транспортних вузлів міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Кракова. Розташований неподалік від залізничного вокзалу, автовокзал з’єднує Краків з багатьма містами Польщі та іншими країнами Європи.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасними критими павільйонами, які забезпечують пасажирам комфортне очікування, захищаючи їх від негоди. Тут встановлено численні лавки для відпочинку, а також електронні інформаційні табло, що надають актуальну інформацію про розклад руху автобусів, прибуття та відправлення рейсів. Інформація на табло доступна кількома мовами, що зручно для міжнародних пасажирів.

Автовокзал "Dworzec autobusowy w Krakowie" обслуговує численні внутрішні маршрути, що з'єднують Краків з такими містами, як Варшава, Вроцлав, Гданськ, Познань та інші. Крім того, звідси відправляються міжнародні автобуси до країн Європи, таких як Німеччина, Чехія, Україна, Словаччина, Угорщина та інші. Регулярність руху автобусів забезпечує пасажирам зручність і гнучкість у виборі часу для подорожей.

Навколо автовокзалу розташовані численні об’єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, готелі та банківські установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як торгові центри та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв’язок, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу в Кракові, відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Адміністрація автовокзалу планує подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Вінниця - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вінниця - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 13:25 - 00:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вінниця - Кракiв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вінниця - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вінниця - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вінниця - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вінниця - Кракiв

Квитки на автобус з Вінниця до Кракiв слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вінниця - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вінниця - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вінниця до Кракiв

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Вінниця до Кракiв?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Вінниця до Кракiв. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Вінниця до Кракiв?
  • Подорож на автобусі з Вінниця до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вінниця до Кракiв.
  • Скільки коштує квиток на автобус Вінниця - Кракiв?
  • Дешеві автобусні квитки з Вінниця до Кракiв коштують десь близько 1350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вінниця - Кракiв становить 1350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Вінниця в Кракiв?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Вінниця - Кракiв. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Вінниця - Кракiв?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Вінниця до Кракiв залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 675.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 945.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Вінниця до Кракiв?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Вінниця до Кракiв. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Вінниця до Кракiв?
  • Час подорожі автобусом до Кракiв з Вінниця становить у середньому 13:25 - 00:30 на 701 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Вінниця, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Вінниця у Кракiв?
  • Автобус з Вінниця до Кракiв відправляється о 13:25. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Вінниця?
  • Автобус з Вінниця до Кракiв прибуває о 00:30.
  • Чи є прямі автобуси з Вінниця до Кракiв?
  • Так, є прямий автобус через день з Вінниця до Кракiв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Вінниця у Кракiв?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вінниця до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Вінниця, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Вінниця автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Вінниця?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вінниця, вулиця Київська; будинок 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,Bosacka, 18, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Вінниця - Кракiв?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Вінниця до Кракiв на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Вінниця в Кракiв?
  • Пасажири, які подорожують з Вінниця до Кракiв, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Вінниця в Кракiв?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Вінниця до Кракiв, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Вінниця до Кракiв екологічно?
  • Подорож автобусом із Вінниця до Кракiв є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.