You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Херсон - Житомир

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Херсон - Житомир 636 км
Тривалість маршруту 06:40 - 17:40
Ціна квитка на автобус 1500.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Херсон - Житомир через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1500.00 грн. відстань від Херсон - Житомир сягає біля 636 км, що в середньому займає близько 06:40 - 17:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Житомир Авто Вокзал. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Херсон - Житомир

Подорож на автобусі Херсон - Житомир

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Херсон - Житомир протяжністю ~ 636 км. Подорожуючи автобусом з Херсон - Житомир, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:40 - 17:40 годин.


Час відправлення автобусів Херсон - Житомир: Через день

Щотижня між Херсон - Житомир курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Херсон приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Херсон до Житомир відправляється о 06:40 ранку, а прибуває — о 17:40. Згідно з розкладом автобусів Херсон - Житомир, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:40 - 17:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Херсон - Житомир та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Херсон і куди прибуває в Житомир?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Херсон до Житомир, вам слід очікувати відправлення з автостанції Полковника Кедровського вулиця, 1 в Херсон та прибуття на вулиця Київська, 93 в Житомир. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Херсон - Житомир

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Херсон - Житомир курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Житомир автобус добирається 06:40 - 17:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Херсон - Житомир. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Херсон - Житомир курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Херсон - Житомир: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Херсон - Житомир більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Херсон - Житомир

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Херсон - Житомир, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Херсон - Житомир, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Херсон до Житомир

 • Як легко сісти на автобус з Херсон до Житомир?
 • Подорож на автобусі з Херсон до Житомир може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Херсон до Житомир.
 • Скільки коштує квиток на автобус Херсон - Житомир?
 • Дешеві автобусні квитки з Херсон до Житомир коштують десь близько 1500.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Херсон - Житомир становить 1500.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Херсон до Житомир?
 • Час подорожі автобусом до Житомир з Херсон становить у середньому 06:40 - 17:40 на 636 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Житомир з Херсон, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Херсон у Житомир?
 • Автобус з Херсон до Житомир відправляється о 06:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Житомир з Херсон?
 • Автобус з Херсон до Житомир прибуває о 17:40.
 • Чи є прямі автобуси з Херсон до Житомир?
 • Так, є прямий автобус через день з Херсон до Житомир з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Житомир з Херсон?
 • Автобус з Херсон до Житомир прибуває о 17:40.
 • Які компанії подорожують з Херсон у Житомир?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Херсон до Житомир, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Житомир з Херсон, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Херсон автостанції можна доїхати до Житомир? На який автобусний вокзал Житомир ви прибуваєте з Херсон?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Херсон, Полковника Кедровського вулиця, 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Житомир,вулиця Київська, 93, що також розташований недалеко від центру міста.