You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Дубно - Люблін

Рейс: Рівне АВ-Варшава Аеропорт -Модлін

Відстань Дубно - Люблін 400 км
Тривалість маршруту 07:35 - 14:40
Ціна квитка на автобус 800.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Дубно - Люблін через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 800.00 грн. відстань від Дубно - Люблін сягає біля 400 км, що в середньому займає близько 07:35 - 14:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Люблін АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Дубно - Люблін

Подорож на автобусі Дубно - Люблін

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Дубно - Люблін протяжністю ~ 400 км. Подорожуючи автобусом з Дубно - Люблін, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:35 - 14:40 годин.


Час відправлення автобусів Дубно - Люблін: Щоденно

Щотижня між Дубно - Люблін курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Дубно приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Дубно до Люблін відправляється о 07:35 ранку, а прибуває — о 14:40. Згідно з розкладом автобусів Дубно - Люблін, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:35 - 14:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Дубно - Люблін та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Дубно і куди прибуває в Люблін?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Дубно до Люблін, вам слід очікувати відправлення з автостанції Забрама вул. 26 в Дубно та прибуття на Aleja Tysiaclecia, 6 в Люблін. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Дубно - Люблін

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Дубно - Люблін курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Люблін автобус добирається 07:35 - 14:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Дубно - Люблін. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Дубно - Люблін курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Дубно - Люблін: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Дубно - Люблін більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Дубно - Люблін

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Дубно - Люблін, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Дубно - Люблін, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Дубно до Люблін

 • Як легко сісти на автобус з Дубно до Люблін?
 • Подорож на автобусі з Дубно до Люблін може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Дубно до Люблін.
 • Скільки коштує квиток на автобус Дубно - Люблін?
 • Дешеві автобусні квитки з Дубно до Люблін коштують десь близько 800.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Дубно - Люблін становить 800.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Дубно до Люблін?
 • Час подорожі автобусом до Люблін з Дубно становить у середньому 07:35 - 14:40 на 400 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Люблін з Дубно, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Дубно у Люблін?
 • Автобус з Дубно до Люблін відправляється о 07:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Люблін з Дубно?
 • Автобус з Дубно до Люблін прибуває о 14:40.
 • Чи є прямі автобуси з Дубно до Люблін?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Дубно до Люблін з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Люблін з Дубно?
 • Автобус з Дубно до Люблін прибуває о 14:40.
 • Які компанії подорожують з Дубно у Люблін?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Дубно до Люблін, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Люблін з Дубно, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Дубно автостанції можна доїхати до Люблін? На який автобусний вокзал Люблін ви прибуваєте з Дубно?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Дубно, Забрама вул. 26, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Люблін,Aleja Tysiaclecia, 6, що також розташований недалеко від центру міста.