You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Дубно - Холм

Рейс: Рівне АВ-Варшава Аеропорт -Модлін

Відстань Дубно - Холм 350 км
Тривалість маршруту 07:35 - 13:05
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Дубно - Холм через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Дубно - Холм сягає біля 350 км, що в середньому займає близько 07:35 - 13:05. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Холм "АЗС Lotos". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Дубно - Холм

Подорож на автобусі Дубно - Холм

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Дубно - Холм протяжністю ~ 350 км. Подорожуючи автобусом з Дубно - Холм, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:35 - 13:05 годин.


Час відправлення автобусів Дубно - Холм: Щоденно

Щотижня між Дубно - Холм курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Дубно приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Дубно до Холм відправляється о 07:35 ранку, а прибуває — о 13:05. Згідно з розкладом автобусів Дубно - Холм, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:35 - 13:05 годин. Для перегляду розкладу автобусів Дубно - Холм та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Дубно і куди прибуває в Холм?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Дубно до Холм, вам слід очікувати відправлення з автостанції Забрама вул. 26 в Дубно та прибуття на алея Пшияжни; будинок 5 в Холм. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Дубно - Холм

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Дубно - Холм курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Холм автобус добирається 07:35 - 13:05, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Дубно - Холм. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Дубно - Холм курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Дубно - Холм: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Дубно - Холм більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Дубно - Холм

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Дубно - Холм, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Дубно - Холм, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Дубно до Холм

 • Як легко сісти на автобус з Дубно до Холм?
 • Подорож на автобусі з Дубно до Холм може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Дубно до Холм.
 • Скільки коштує квиток на автобус Дубно - Холм?
 • Дешеві автобусні квитки з Дубно до Холм коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Дубно - Холм становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Дубно до Холм?
 • Час подорожі автобусом до Холм з Дубно становить у середньому 07:35 - 13:05 на 350 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Холм з Дубно, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Дубно у Холм?
 • Автобус з Дубно до Холм відправляється о 07:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Холм з Дубно?
 • Автобус з Дубно до Холм прибуває о 13:05.
 • Чи є прямі автобуси з Дубно до Холм?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Дубно до Холм з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Холм з Дубно?
 • Автобус з Дубно до Холм прибуває о 13:05.
 • Які компанії подорожують з Дубно у Холм?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Дубно до Холм, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Холм з Дубно, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Дубно автостанції можна доїхати до Холм? На який автобусний вокзал Холм ви прибуваєте з Дубно?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Дубно, Забрама вул. 26, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Холм,алея Пшияжни; будинок 5, що також розташований недалеко від центру міста.