You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Дубно - Грубешiв

Рейс: Рівне АВ-Варшава Аеропорт -Модлін

Відстань Дубно - Грубешiв 300 км
Тривалість маршруту 07:35 - 12:00
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Дубно - Грубешiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Дубно - Грубешiв сягає біля 300 км, що в середньому займає близько 07:35 - 12:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Грубешів АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Дубно - Грубешiв

Подорож на автобусі Дубно - Грубешiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Дубно - Грубешiв протяжністю ~ 300 км. Подорожуючи автобусом з Дубно - Грубешiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:35 - 12:00 годин.


Час відправлення автобусів Дубно - Грубешiв: Щоденно

Щотижня між Дубно - Грубешiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Дубно приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Дубно до Грубешiв відправляється о 07:35 ранку, а прибуває — о 12:00. Згідно з розкладом автобусів Дубно - Грубешiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:35 - 12:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Дубно - Грубешiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Дубно і куди прибуває в Грубешiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Дубно до Грубешiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Забрама вул. 26 в Дубно та прибуття на вулиця Нова; будинок 20 в Грубешiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Дубно - Грубешiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Дубно - Грубешiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Грубешiв автобус добирається 07:35 - 12:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Дубно - Грубешiв. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Дубно - Грубешiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Дубно - Грубешiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Дубно - Грубешiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Дубно - Грубешiв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Дубно - Грубешiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Дубно - Грубешiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Дубно до Грубешiв

 • Як легко сісти на автобус з Дубно до Грубешiв?
 • Подорож на автобусі з Дубно до Грубешiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Дубно до Грубешiв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Дубно - Грубешiв?
 • Дешеві автобусні квитки з Дубно до Грубешiв коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Дубно - Грубешiв становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Дубно до Грубешiв?
 • Час подорожі автобусом до Грубешiв з Дубно становить у середньому 07:35 - 12:00 на 300 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Грубешiв з Дубно, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Дубно у Грубешiв?
 • Автобус з Дубно до Грубешiв відправляється о 07:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Грубешiв з Дубно?
 • Автобус з Дубно до Грубешiв прибуває о 12:00.
 • Чи є прямі автобуси з Дубно до Грубешiв?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Дубно до Грубешiв з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Грубешiв з Дубно?
 • Автобус з Дубно до Грубешiв прибуває о 12:00.
 • Які компанії подорожують з Дубно у Грубешiв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Дубно до Грубешiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Грубешiв з Дубно, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Дубно автостанції можна доїхати до Грубешiв? На який автобусний вокзал Грубешiв ви прибуваєте з Дубно?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Дубно, Забрама вул. 26, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Грубешiв,вулиця Нова; будинок 20, що також розташований недалеко від центру міста.