You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вінниця - Вознесенськ

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Вінниця - Вознесенськ 347 км
Тривалість маршруту 04:10 - 10:00
Ціна квитка на автобус 800.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вінниця - Вознесенськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 800.00 грн. відстань від Вінниця - Вознесенськ сягає біля 347 км, що в середньому займає близько 04:10 - 10:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вознесенськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вінниця - Вознесенськ

Подорож на автобусі Вінниця - Вознесенськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вінниця - Вознесенськ протяжністю ~ 347 км. Подорожуючи автобусом з Вінниця - Вознесенськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 04:10 - 10:00 годин.


Час відправлення автобусів Вінниця - Вознесенськ: Через день

Щотижня між Вінниця - Вознесенськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вінниця приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вінниця до Вознесенськ відправляється о 04:10 ранку, а прибуває — о 10:00. Згідно з розкладом автобусів Вінниця - Вознесенськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 04:10 - 10:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вінниця - Вознесенськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вінниця і куди прибуває в Вознесенськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вінниця до Вознесенськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 8 в Вінниця та прибуття на Київська вул. 148 в Вознесенськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Вінниця - Вознесенськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вінниця - Вознесенськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вознесенськ автобус добирається 04:10 - 10:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вінниця - Вознесенськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вінниця - Вознесенськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вінниця - Вознесенськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вінниця - Вознесенськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вінниця - Вознесенськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вінниця - Вознесенськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вінниця - Вознесенськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вінниця до Вознесенськ

 • Як легко сісти на автобус з Вінниця до Вознесенськ?
 • Подорож на автобусі з Вінниця до Вознесенськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вінниця до Вознесенськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Вінниця - Вознесенськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Вінниця до Вознесенськ коштують десь близько 800.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вінниця - Вознесенськ становить 800.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Вінниця до Вознесенськ?
 • Час подорожі автобусом до Вознесенськ з Вінниця становить у середньому 04:10 - 10:00 на 347 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вознесенськ з Вінниця, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Вінниця у Вознесенськ?
 • Автобус з Вінниця до Вознесенськ відправляється о 04:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Вінниця?
 • Автобус з Вінниця до Вознесенськ прибуває о 10:00.
 • Чи є прямі автобуси з Вінниця до Вознесенськ?
 • Так, є прямий автобус через день з Вінниця до Вознесенськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Вінниця?
 • Автобус з Вінниця до Вознесенськ прибуває о 10:00.
 • Які компанії подорожують з Вінниця у Вознесенськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вінниця до Вознесенськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вознесенськ з Вінниця, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Вінниця автостанції можна доїхати до Вознесенськ? На який автобусний вокзал Вознесенськ ви прибуваєте з Вінниця?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вінниця, Київська вул. 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вознесенськ,Київська вул. 148, що також розташований недалеко від центру міста.