You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вінниця - Нова Одеса

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Вінниця - Нова Одеса 393 км
Тривалість маршруту 04:10 - 10:40
Ціна квитка на автобус 900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вінниця - Нова Одеса через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 900.00 грн. відстань від Вінниця - Нова Одеса сягає біля 393 км, що в середньому займає близько 04:10 - 10:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Нова Одеса АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вінниця - Нова Одеса

Подорож на автобусі Вінниця - Нова Одеса

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вінниця - Нова Одеса протяжністю ~ 393 км. Подорожуючи автобусом з Вінниця - Нова Одеса, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 04:10 - 10:40 годин.


Час відправлення автобусів Вінниця - Нова Одеса: Через день

Щотижня між Вінниця - Нова Одеса курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вінниця приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вінниця до Нова Одеса відправляється о 04:10 ранку, а прибуває — о 10:40. Згідно з розкладом автобусів Вінниця - Нова Одеса, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 04:10 - 10:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вінниця - Нова Одеса та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вінниця і куди прибуває в Нова Одеса?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вінниця до Нова Одеса, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 8 в Вінниця та прибуття на Кухарєва вул. 8г в Нова Одеса. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Вінниця - Нова Одеса

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вінниця - Нова Одеса курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Нова Одеса автобус добирається 04:10 - 10:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вінниця - Нова Одеса. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вінниця - Нова Одеса курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вінниця - Нова Одеса: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вінниця - Нова Одеса більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вінниця - Нова Одеса

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вінниця - Нова Одеса, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вінниця - Нова Одеса, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вінниця до Нова Одеса

 • Як легко сісти на автобус з Вінниця до Нова Одеса?
 • Подорож на автобусі з Вінниця до Нова Одеса може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вінниця до Нова Одеса.
 • Скільки коштує квиток на автобус Вінниця - Нова Одеса?
 • Дешеві автобусні квитки з Вінниця до Нова Одеса коштують десь близько 900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вінниця - Нова Одеса становить 900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Вінниця до Нова Одеса?
 • Час подорожі автобусом до Нова Одеса з Вінниця становить у середньому 04:10 - 10:40 на 393 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Нова Одеса з Вінниця, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Вінниця у Нова Одеса?
 • Автобус з Вінниця до Нова Одеса відправляється о 04:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Нова Одеса з Вінниця?
 • Автобус з Вінниця до Нова Одеса прибуває о 10:40.
 • Чи є прямі автобуси з Вінниця до Нова Одеса?
 • Так, є прямий автобус через день з Вінниця до Нова Одеса з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Нова Одеса з Вінниця?
 • Автобус з Вінниця до Нова Одеса прибуває о 10:40.
 • Які компанії подорожують з Вінниця у Нова Одеса?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вінниця до Нова Одеса, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Нова Одеса з Вінниця, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Вінниця автостанції можна доїхати до Нова Одеса? На який автобусний вокзал Нова Одеса ви прибуваєте з Вінниця?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вінниця, Київська вул. 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Нова Одеса,Кухарєва вул. 8г, що також розташований недалеко від центру міста.