You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Ченстохова - Бердичів

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Ченстохова - Бердичів 974 км
Тривалість маршруту 08:45 - 02:45
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Ченстохова - Бердичів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Ченстохова - Бердичів сягає біля 974 км, що в середньому займає близько 08:45 - 02:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бердичів АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Ченстохова - Бердичів

Подорож на автобусі Ченстохова - Бердичів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Ченстохова - Бердичів протяжністю ~ 974 км. Подорожуючи автобусом з Ченстохова - Бердичів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:45 - 02:45 годин.


Час відправлення автобусів Ченстохова - Бердичів: Через день

Щотижня між Ченстохова - Бердичів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Ченстохова приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Ченстохова до Бердичів відправляється о 08:45 ранку, а прибуває — о 02:45. Згідно з розкладом автобусів Ченстохова - Бердичів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:45 - 02:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Ченстохова - Бердичів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Ченстохова і куди прибуває в Бердичів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Ченстохова до Бердичів, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Вольності; будинок 45/47 в Ченстохова та прибуття на Привокзальна площа, 1а в Бердичів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Ченстохова - Бердичів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Ченстохова - Бердичів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Бердичів автобус добирається 08:45 - 02:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Ченстохова - Бердичів. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Ченстохова - Бердичів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Ченстохова - Бердичів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Ченстохова - Бердичів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Ченстохова - Бердичів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Ченстохова - Бердичів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Ченстохова - Бердичів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Ченстохова до Бердичів

 • Як легко сісти на автобус з Ченстохова до Бердичів?
 • Подорож на автобусі з Ченстохова до Бердичів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Ченстохова до Бердичів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Ченстохова - Бердичів?
 • Дешеві автобусні квитки з Ченстохова до Бердичів коштують десь близько 1550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Ченстохова - Бердичів становить 1550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Ченстохова до Бердичів?
 • Час подорожі автобусом до Бердичів з Ченстохова становить у середньому 08:45 - 02:45 на 974 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Бердичів з Ченстохова, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Ченстохова у Бердичів?
 • Автобус з Ченстохова до Бердичів відправляється о 08:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Бердичів з Ченстохова?
 • Автобус з Ченстохова до Бердичів прибуває о 02:45.
 • Чи є прямі автобуси з Ченстохова до Бердичів?
 • Так, є прямий автобус через день з Ченстохова до Бердичів з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Бердичів з Ченстохова?
 • Автобус з Ченстохова до Бердичів прибуває о 02:45.
 • Які компанії подорожують з Ченстохова у Бердичів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Ченстохова до Бердичів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Бердичів з Ченстохова, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Ченстохова автостанції можна доїхати до Бердичів? На який автобусний вокзал Бердичів ви прибуваєте з Ченстохова?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Ченстохова, проспект Вольності; будинок 45/47, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Бердичів,Привокзальна площа, 1а, що також розташований недалеко від центру міста.