You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Ченстохова - Рівне

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Ченстохова - Рівне 740 км
Тривалість маршруту 08:45 - 23:10
Ціна квитка на автобус 1250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Ченстохова - Рівне через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1250.00 грн. відстань від Ченстохова - Рівне сягає біля 740 км, що в середньому займає близько 08:45 - 23:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Рівне АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Ченстохова - Рівне

Подорож на автобусі Ченстохова - Рівне

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Ченстохова - Рівне протяжністю ~ 740 км. Подорожуючи автобусом з Ченстохова - Рівне, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:45 - 23:10 годин.


Час відправлення автобусів Ченстохова - Рівне: Через день

Щотижня між Ченстохова - Рівне курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Ченстохова приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Ченстохова до Рівне відправляється о 08:45 ранку, а прибуває — о 23:10. Згідно з розкладом автобусів Ченстохова - Рівне, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:45 - 23:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Ченстохова - Рівне та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Ченстохова і куди прибуває в Рівне?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Ченстохова до Рівне, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Вольності; будинок 45/47 в Ченстохова та прибуття на Київська вул. 40 в Рівне. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Ченстохова - Рівне

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Ченстохова - Рівне курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Рівне автобус добирається 08:45 - 23:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Ченстохова - Рівне. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Ченстохова - Рівне курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Ченстохова - Рівне: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Ченстохова - Рівне більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Ченстохова - Рівне

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Ченстохова - Рівне, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Ченстохова - Рівне, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Ченстохова до Рівне

 • Як легко сісти на автобус з Ченстохова до Рівне?
 • Подорож на автобусі з Ченстохова до Рівне може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Ченстохова до Рівне.
 • Скільки коштує квиток на автобус Ченстохова - Рівне?
 • Дешеві автобусні квитки з Ченстохова до Рівне коштують десь близько 1250.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Ченстохова - Рівне становить 1250.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Ченстохова до Рівне?
 • Час подорожі автобусом до Рівне з Ченстохова становить у середньому 08:45 - 23:10 на 740 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Рівне з Ченстохова, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Ченстохова у Рівне?
 • Автобус з Ченстохова до Рівне відправляється о 08:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рівне з Ченстохова?
 • Автобус з Ченстохова до Рівне прибуває о 23:10.
 • Чи є прямі автобуси з Ченстохова до Рівне?
 • Так, є прямий автобус через день з Ченстохова до Рівне з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рівне з Ченстохова?
 • Автобус з Ченстохова до Рівне прибуває о 23:10.
 • Які компанії подорожують з Ченстохова у Рівне?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Ченстохова до Рівне, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Рівне з Ченстохова, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Ченстохова автостанції можна доїхати до Рівне? На який автобусний вокзал Рівне ви прибуваєте з Ченстохова?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Ченстохова, проспект Вольності; будинок 45/47, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Рівне,Київська вул. 40, що також розташований недалеко від центру міста.