You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Ченстохова - Миколаїв

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Ченстохова - Миколаїв 1501 км
Тривалість маршруту 08:45 - 11:15
Ціна квитка на автобус 2600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Ченстохова - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2600.00 грн. відстань від Ченстохова - Миколаїв сягає біля 1501 км, що в середньому займає близько 08:45 - 11:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Ченстохова - Миколаїв

Подорож на автобусі Ченстохова - Миколаїв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Ченстохова - Миколаїв протяжністю ~ 1501 км. Подорожуючи автобусом з Ченстохова - Миколаїв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:45 - 11:15 годин.


Час відправлення автобусів Ченстохова - Миколаїв: Через день

Щотижня між Ченстохова - Миколаїв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Ченстохова приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Ченстохова до Миколаїв відправляється о 08:45 ранку, а прибуває — о 11:15. Згідно з розкладом автобусів Ченстохова - Миколаїв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:45 - 11:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Ченстохова - Миколаїв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Ченстохова і куди прибуває в Миколаїв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Ченстохова до Миколаїв, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Вольності; будинок 45/47 в Ченстохова та прибуття на Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Ченстохова - Миколаїв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Ченстохова - Миколаїв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Миколаїв автобус добирається 08:45 - 11:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Ченстохова - Миколаїв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Ченстохова - Миколаїв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Ченстохова - Миколаїв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Ченстохова - Миколаїв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Ченстохова - Миколаїв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Ченстохова - Миколаїв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Ченстохова - Миколаїв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Ченстохова до Миколаїв

 • Як легко сісти на автобус з Ченстохова до Миколаїв?
 • Подорож на автобусі з Ченстохова до Миколаїв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Ченстохова до Миколаїв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Ченстохова - Миколаїв?
 • Дешеві автобусні квитки з Ченстохова до Миколаїв коштують десь близько 2600.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Ченстохова - Миколаїв становить 2600.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Ченстохова до Миколаїв?
 • Час подорожі автобусом до Миколаїв з Ченстохова становить у середньому 08:45 - 11:15 на 1501 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Миколаїв з Ченстохова, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Ченстохова у Миколаїв?
 • Автобус з Ченстохова до Миколаїв відправляється о 08:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Ченстохова?
 • Автобус з Ченстохова до Миколаїв прибуває о 11:15.
 • Чи є прямі автобуси з Ченстохова до Миколаїв?
 • Так, є прямий автобус через день з Ченстохова до Миколаїв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Ченстохова?
 • Автобус з Ченстохова до Миколаїв прибуває о 11:15.
 • Які компанії подорожують з Ченстохова у Миколаїв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Ченстохова до Миколаїв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Миколаїв з Ченстохова, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Ченстохова автостанції можна доїхати до Миколаїв? На який автобусний вокзал Миколаїв ви прибуваєте з Ченстохова?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Ченстохова, проспект Вольності; будинок 45/47, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Миколаїв,Богоявленський проспект, 21, що також розташований недалеко від центру міста.