You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Прага - Первомайськ
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Прага - Первомайськ 1540 км
Тривалість маршруту 07:00 - 08:15
Ціна квитка на автобус 3100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Прага - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3100.00 грн. відстань від Прага - Первомайськ сягає біля 1540 км, що в середньому займає близько 07:00 - 08:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Прага - Первомайськ

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Прага - Первомайськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Прага - Первомайськ протяжністю ~ 1540 км. Подорожуючи автобусом з Прага - Первомайськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:00 - 08:15 годин.


Час відправлення автобусів Прага - Первомайськ: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Прага - Первомайськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Прага приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Прага до Первомайськ відправляється о 07:00 ранку, а прибуває — о 08:15. Згідно з розкладом автобусів Прага - Первомайськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:00 - 08:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Прага - Первомайськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Прага і куди прибуває в Первомайськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Прага до Первомайськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Кризикова; будинок 6 в Прага та прибуття на М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Прага - Первомайськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Прага - Первомайськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Первомайськ автобус добирається 07:00 - 08:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Прага - Первомайськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Прага - Первомайськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Прага - Первомайськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Прага - Первомайськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Прага - Первомайськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Прага - Первомайськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Прага - Первомайськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Прага до Первомайськ

 • Як легко сісти на автобус з Прага до Первомайськ?
 • Подорож на автобусі з Прага до Первомайськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Прага до Первомайськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Прага - Первомайськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Прага до Первомайськ коштують десь близько 3100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Прага - Первомайськ становить 3100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Прага до Первомайськ?
 • Час подорожі автобусом до Первомайськ з Прага становить у середньому 07:00 - 08:15 на 1540 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Первомайськ з Прага, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Прага у Первомайськ?
 • Автобус з Прага до Первомайськ відправляється о 07:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Прага?
 • Автобус з Прага до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Чи є прямі автобуси з Прага до Первомайськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Прага до Первомайськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Прага?
 • Автобус з Прага до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Які компанії подорожують з Прага у Первомайськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Прага до Первомайськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Первомайськ з Прага, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Прага автостанції можна доїхати до Первомайськ? На який автобусний вокзал Первомайськ ви прибуваєте з Прага?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Прага, вулиця Кризикова; будинок 6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Первомайськ,М. Виноградського вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.