You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Прага - Миколаїв

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Прага - Миколаїв1776 км
Тривалість маршруту07:00 - 11:45
Ціна квитка на автобус3200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Прага - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3200.00 грн. відстань від Прага - Миколаїв сягає біля 1776 км, що в середньому займає близько 07:00 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Прага - Миколаїв

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Прага - Миколаїв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Прага - Миколаїв протяжністю ~ 1776 км. Подорожуючи автобусом з Прага - Миколаїв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:00 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Прага - Миколаїв: Через день

Щотижня між Прага - Миколаїв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Прага приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Прага до Миколаїв відправляється о 07:00 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Прага - Миколаїв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:00 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Прага - Миколаїв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Прага і куди прибуває в Миколаїв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Прага до Миколаїв, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Кризикова; будинок 6 в Прага та прибуття на Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Прага

Автовокзал "Флоренц" у Празі, розташований в самому центрі міста, є головним і найбільшим автобусним вокзалом Чехії. Цей автовокзал обслуговує численні внутрішні та міжнародні автобусні маршрути, забезпечуючи зручне сполучення між Прагою та іншими містами Чехії, а також країнами Європи.

Автобусна зупинка на автовокзалі "Флоренц" обладнана сучасними критими павільйонами, які захищають пасажирів від негоди. Для комфорту пасажирів тут встановлені численні лавки, а також електронні інформаційні табло, що показують розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів. Інформація на табло доступна кількома мовами, що зручно для міжнародних пасажирів.

Автовокзал "Флоренц" обслуговує велику кількість автобусних маршрутів, які з’єднують Прагу з різними частинами Чехії, такими як Брно, Остравою, Пльзень та іншими містами. Крім того, звідси відправляються міжнародні автобуси до таких країн, як Німеччина, Австрія, Польща, Угорщина, Словаччина та інші. Інтервали руху автобусів різняться залежно від маршруту, але регулярність забезпечує зручність і гнучкість для пасажирів.

Навколо автовокзалу розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, готелі та банківські установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса. Також поблизу знаходяться станції метро та трамваїв, що забезпечує зручне сполучення з іншими частинами міста.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Вокзал також обладнаний системою відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв’язок, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу "Флоренц", відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Адміністрація автовокзалу планує подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Миколаїв

Автобусна зупинка, розташована на Богоявленському проспекті, 4 у місті Миколаїв, є однією з ключових зупинок у центральній частині міста. Ця зупинка обладнана критим павільйоном з лавками для зручного очікування пасажирів. Тут встановлено інформаційне табло з розкладом руху автобусів, що дозволяє пасажирам орієнтуватися в часі прибуття транспорту.

Зупинка обслуговує кілька автобусних маршрутів, серед яких №3, 5, 7, 11. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 10-15 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів триває з 6:00 до 23:00.

Навколо зупинки розташовані численні об'єкти інфраструктури: продуктові магазини, аптека, кілька кафе та банкомати. Відстань до найближчої школи становить близько 500 метрів, а до лікарні – 1 кілометр.

Зупинка має гарне освітлення в нічний час та обладнана камерами спостереження, що забезпечує високий рівень безпеки для пасажирів. Поруч зі зупинкою знаходиться пішохідний перехід зі світлофором, що робить перехід дороги безпечним.

Місцеві жителі позитивно оцінюють стан зупинки, відзначаючи її зручність та функціональність. Водночас, є побажання щодо встановлення більшої кількості лавок. У планах на майбутнє – реконструкція зупинки, яка передбачає встановлення нових інформаційних табло та додаткових лавок для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Прага - Миколаїв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Прага - Миколаїв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Миколаїв автобус добирається 07:00 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Прага - Миколаїв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Прага - Миколаїв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Прага - Миколаїв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Прага - Миколаїв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Прага - Миколаїв

Квитки на автобус з Прага до Миколаїв слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Прага - Миколаїв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Прага - Миколаїв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Прага до Миколаїв

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Прага до Миколаїв?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Прага до Миколаїв. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Прага до Миколаїв?
  • Подорож на автобусі з Прага до Миколаїв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Прага до Миколаїв.
  • Скільки коштує квиток на автобус Прага - Миколаїв?
  • Дешеві автобусні квитки з Прага до Миколаїв коштують десь близько 3200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Прага - Миколаїв становить 3200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Прага в Миколаїв?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Прага - Миколаїв. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Прага - Миколаїв?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Прага до Миколаїв залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 1600.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 2240.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Прага до Миколаїв?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Прага до Миколаїв. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Прага до Миколаїв?
  • Час подорожі автобусом до Миколаїв з Прага становить у середньому 07:00 - 11:45 на 1776 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Миколаїв з Прага, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Прага у Миколаїв?
  • Автобус з Прага до Миколаїв відправляється о 07:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Прага?
  • Автобус з Прага до Миколаїв прибуває о 11:45.
  • Чи є прямі автобуси з Прага до Миколаїв?
  • Так, є прямий автобус через день з Прага до Миколаїв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Прага у Миколаїв?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Прага до Миколаїв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Миколаїв з Прага, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Прага автостанції можна доїхати до Миколаїв? На який автобусний вокзал Миколаїв ви прибуваєте з Прага?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Прага, вулиця Кризикова; будинок 6, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Миколаїв,Богоявленський проспект, 21, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Прага - Миколаїв?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Прага до Миколаїв на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Прага в Миколаїв?
  • Пасажири, які подорожують з Прага до Миколаїв, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Прага в Миколаїв?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Прага до Миколаїв, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Прага до Миколаїв екологічно?
  • Подорож автобусом із Прага до Миколаїв є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.