You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Градець Кралове - Первомайськ
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Градець Кралове - Первомайськ 1427 км
Тривалість маршруту 08:55 - 08:15
Ціна квитка на автобус 2700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Градець Кралове - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2700.00 грн. відстань від Градець Кралове - Первомайськ сягає біля 1427 км, що в середньому займає близько 08:55 - 08:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Градець Кралове - Первомайськ

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Градець Кралове - Первомайськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Градець Кралове - Первомайськ протяжністю ~ 1427 км. Подорожуючи автобусом з Градець Кралове - Первомайськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:55 - 08:15 годин.


Час відправлення автобусів Градець Кралове - Первомайськ: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Градець Кралове - Первомайськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Градець Кралове приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Градець Кралове до Первомайськ відправляється о 08:55 ранку, а прибуває — о 08:15. Згідно з розкладом автобусів Градець Кралове - Первомайськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:55 - 08:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Градець Кралове - Первомайськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Градець Кралове і куди прибуває в Первомайськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Градець Кралове до Первомайськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Надражні 1704 в Градець Кралове та прибуття на М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Градець Кралове - Первомайськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Градець Кралове - Первомайськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Первомайськ автобус добирається 08:55 - 08:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Градець Кралове - Первомайськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Градець Кралове - Первомайськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Градець Кралове - Первомайськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Градець Кралове - Первомайськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Градець Кралове - Первомайськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Градець Кралове - Первомайськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Градець Кралове - Первомайськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Градець Кралове до Первомайськ

 • Як легко сісти на автобус з Градець Кралове до Первомайськ?
 • Подорож на автобусі з Градець Кралове до Первомайськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Градець Кралове до Первомайськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Градець Кралове - Первомайськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Градець Кралове до Первомайськ коштують десь близько 2700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Градець Кралове - Первомайськ становить 2700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Градець Кралове до Первомайськ?
 • Час подорожі автобусом до Первомайськ з Градець Кралове становить у середньому 08:55 - 08:15 на 1427 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Первомайськ з Градець Кралове, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Градець Кралове у Первомайськ?
 • Автобус з Градець Кралове до Первомайськ відправляється о 08:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Градець Кралове?
 • Автобус з Градець Кралове до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Чи є прямі автобуси з Градець Кралове до Первомайськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Градець Кралове до Первомайськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Градець Кралове?
 • Автобус з Градець Кралове до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Які компанії подорожують з Градець Кралове у Первомайськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Градець Кралове до Первомайськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Первомайськ з Градець Кралове, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Градець Кралове автостанції можна доїхати до Первомайськ? На який автобусний вокзал Первомайськ ви прибуваєте з Градець Кралове?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Градець Кралове, вулиця Надражні 1704, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Первомайськ,М. Виноградського вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.