You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Градець Кралове - Львів

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Градець Кралове - Львів 788 км
Тривалість маршруту 08:55 - 23:35
Ціна квитка на автобус 1400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Градець Кралове - Львів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1400.00 грн. відстань від Градець Кралове - Львів сягає біля 788 км, що в середньому займає близько 08:55 - 23:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Львів АС8. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Градець Кралове - Львів

Подорож на автобусі Градець Кралове - Львів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Градець Кралове - Львів протяжністю ~ 788 км. Подорожуючи автобусом з Градець Кралове - Львів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:55 - 23:35 годин.


Час відправлення автобусів Градець Кралове - Львів: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Градець Кралове - Львів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Градець Кралове приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Градець Кралове до Львів відправляється о 08:55 ранку, а прибуває — о 23:35. Згідно з розкладом автобусів Градець Кралове - Львів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:55 - 23:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Градець Кралове - Львів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Градець Кралове і куди прибуває в Львів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Градець Кралове до Львів, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Надражні 1704 в Градець Кралове та прибуття на Двірцева пл. 1 в Львів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Градець Кралове - Львів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Градець Кралове - Львів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Львів автобус добирається 08:55 - 23:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Градець Кралове - Львів. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Градець Кралове - Львів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Градець Кралове - Львів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Градець Кралове - Львів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Градець Кралове - Львів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Градець Кралове - Львів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Градець Кралове - Львів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Градець Кралове до Львів

 • Як легко сісти на автобус з Градець Кралове до Львів?
 • Подорож на автобусі з Градець Кралове до Львів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Градець Кралове до Львів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Градець Кралове - Львів?
 • Дешеві автобусні квитки з Градець Кралове до Львів коштують десь близько 1400.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Градець Кралове - Львів становить 1400.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Градець Кралове до Львів?
 • Час подорожі автобусом до Львів з Градець Кралове становить у середньому 08:55 - 23:35 на 788 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Львів з Градець Кралове, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Градець Кралове у Львів?
 • Автобус з Градець Кралове до Львів відправляється о 08:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Градець Кралове?
 • Автобус з Градець Кралове до Львів прибуває о 23:35.
 • Чи є прямі автобуси з Градець Кралове до Львів?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Градець Кралове до Львів з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Градець Кралове?
 • Автобус з Градець Кралове до Львів прибуває о 23:35.
 • Які компанії подорожують з Градець Кралове у Львів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Градець Кралове до Львів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Львів з Градець Кралове, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Градець Кралове автостанції можна доїхати до Львів? На який автобусний вокзал Львів ви прибуваєте з Градець Кралове?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Градець Кралове, вулиця Надражні 1704, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Львів,Двірцева пл. 1, що також розташований недалеко від центру міста.