You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Градець Кралове - Миколаїв
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Градець Кралове - Миколаїв 1663 км
Тривалість маршруту 08:55 - 11:45
Ціна квитка на автобус 3000.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Градець Кралове - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3000.00 грн. відстань від Градець Кралове - Миколаїв сягає біля 1663 км, що в середньому займає близько 08:55 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Градець Кралове - Миколаїв

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Градець Кралове - Миколаїв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Градець Кралове - Миколаїв протяжністю ~ 1663 км. Подорожуючи автобусом з Градець Кралове - Миколаїв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:55 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Градець Кралове - Миколаїв: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Градець Кралове - Миколаїв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Градець Кралове приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Градець Кралове до Миколаїв відправляється о 08:55 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Градець Кралове - Миколаїв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:55 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Градець Кралове - Миколаїв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Градець Кралове і куди прибуває в Миколаїв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Градець Кралове до Миколаїв, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Надражні 1704 в Градець Кралове та прибуття на Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Градець Кралове - Миколаїв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Градець Кралове - Миколаїв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Миколаїв автобус добирається 08:55 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Градець Кралове - Миколаїв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Градець Кралове - Миколаїв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Градець Кралове - Миколаїв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Градець Кралове - Миколаїв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Градець Кралове - Миколаїв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Градець Кралове - Миколаїв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Градець Кралове - Миколаїв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Градець Кралове до Миколаїв

 • Як легко сісти на автобус з Градець Кралове до Миколаїв?
 • Подорож на автобусі з Градець Кралове до Миколаїв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Градець Кралове до Миколаїв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Градець Кралове - Миколаїв?
 • Дешеві автобусні квитки з Градець Кралове до Миколаїв коштують десь близько 3000.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Градець Кралове - Миколаїв становить 3000.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Градець Кралове до Миколаїв?
 • Час подорожі автобусом до Миколаїв з Градець Кралове становить у середньому 08:55 - 11:45 на 1663 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Миколаїв з Градець Кралове, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Градець Кралове у Миколаїв?
 • Автобус з Градець Кралове до Миколаїв відправляється о 08:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Градець Кралове?
 • Автобус з Градець Кралове до Миколаїв прибуває о 11:45.
 • Чи є прямі автобуси з Градець Кралове до Миколаїв?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Градець Кралове до Миколаїв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Градець Кралове?
 • Автобус з Градець Кралове до Миколаїв прибуває о 11:45.
 • Які компанії подорожують з Градець Кралове у Миколаїв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Градець Кралове до Миколаїв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Миколаїв з Градець Кралове, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Градець Кралове автостанції можна доїхати до Миколаїв? На який автобусний вокзал Миколаїв ви прибуваєте з Градець Кралове?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Градець Кралове, вулиця Надражні 1704, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Миколаїв,Богоявленський проспект, 21, що також розташований недалеко від центру міста.