You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вроцлав - Тернопіль

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Вроцлав - Тернопіль 748 км
Тривалість маршруту 11:50 - 01:25
Ціна квитка на автобус 1450.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вроцлав - Тернопіль через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1450.00 грн. відстань від Вроцлав - Тернопіль сягає біля 748 км, що в середньому займає близько 11:50 - 01:25. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Тернопіль АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вроцлав - Тернопіль

Подорож на автобусі Вроцлав - Тернопіль

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вроцлав - Тернопіль протяжністю ~ 748 км. Подорожуючи автобусом з Вроцлав - Тернопіль, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:50 - 01:25 годин.


Час відправлення автобусів Вроцлав - Тернопіль: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Вроцлав - Тернопіль курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вроцлав приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вроцлав до Тернопіль відправляється о 11:50 ранку, а прибуває — о 01:25. Згідно з розкладом автобусів Вроцлав - Тернопіль, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:50 - 01:25 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вроцлав - Тернопіль та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вроцлав і куди прибуває в Тернопіль?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вроцлав до Тернопіль, вам слід очікувати відправлення з автостанції Sucha, 1/11 в Вроцлав та прибуття на Живова вул. 7 в Тернопіль. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Вроцлав - Тернопіль

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вроцлав - Тернопіль курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Тернопіль автобус добирається 11:50 - 01:25, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вроцлав - Тернопіль. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вроцлав - Тернопіль курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вроцлав - Тернопіль: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вроцлав - Тернопіль більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вроцлав - Тернопіль

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вроцлав - Тернопіль, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вроцлав - Тернопіль, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вроцлав до Тернопіль

 • Як легко сісти на автобус з Вроцлав до Тернопіль?
 • Подорож на автобусі з Вроцлав до Тернопіль може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вроцлав до Тернопіль.
 • Скільки коштує квиток на автобус Вроцлав - Тернопіль?
 • Дешеві автобусні квитки з Вроцлав до Тернопіль коштують десь близько 1450.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вроцлав - Тернопіль становить 1450.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Вроцлав до Тернопіль?
 • Час подорожі автобусом до Тернопіль з Вроцлав становить у середньому 11:50 - 01:25 на 748 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Тернопіль з Вроцлав, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Вроцлав у Тернопіль?
 • Автобус з Вроцлав до Тернопіль відправляється о 11:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Вроцлав?
 • Автобус з Вроцлав до Тернопіль прибуває о 01:25.
 • Чи є прямі автобуси з Вроцлав до Тернопіль?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Вроцлав до Тернопіль з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Вроцлав?
 • Автобус з Вроцлав до Тернопіль прибуває о 01:25.
 • Які компанії подорожують з Вроцлав у Тернопіль?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вроцлав до Тернопіль, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Тернопіль з Вроцлав, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Вроцлав автостанції можна доїхати до Тернопіль? На який автобусний вокзал Тернопіль ви прибуваєте з Вроцлав?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вроцлав, Sucha, 1/11, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Тернопіль,Живова вул. 7, що також розташований недалеко від центру міста.