You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вроцлав - Хмельницький

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Вроцлав - Хмельницький 866 км
Тривалість маршруту 11:50 - 03:00
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вроцлав - Хмельницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Вроцлав - Хмельницький сягає біля 866 км, що в середньому займає близько 11:50 - 03:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Хмельницький Центральний АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вроцлав - Хмельницький

Подорож на автобусі Вроцлав - Хмельницький

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вроцлав - Хмельницький протяжністю ~ 866 км. Подорожуючи автобусом з Вроцлав - Хмельницький, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:50 - 03:00 годин.


Час відправлення автобусів Вроцлав - Хмельницький: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Вроцлав - Хмельницький курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вроцлав приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вроцлав до Хмельницький відправляється о 11:50 ранку, а прибуває — о 03:00. Згідно з розкладом автобусів Вроцлав - Хмельницький, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:50 - 03:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вроцлав - Хмельницький та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вроцлав і куди прибуває в Хмельницький?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вроцлав до Хмельницький, вам слід очікувати відправлення з автостанції Sucha, 1/11 в Вроцлав та прибуття на проспект Миру; будинок 94/1 в Хмельницький. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Вроцлав - Хмельницький

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вроцлав - Хмельницький курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Хмельницький автобус добирається 11:50 - 03:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вроцлав - Хмельницький. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вроцлав - Хмельницький курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вроцлав - Хмельницький: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вроцлав - Хмельницький більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вроцлав - Хмельницький

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вроцлав - Хмельницький, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вроцлав - Хмельницький, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вроцлав до Хмельницький

 • Як легко сісти на автобус з Вроцлав до Хмельницький?
 • Подорож на автобусі з Вроцлав до Хмельницький може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вроцлав до Хмельницький.
 • Скільки коштує квиток на автобус Вроцлав - Хмельницький?
 • Дешеві автобусні квитки з Вроцлав до Хмельницький коштують десь близько 1550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вроцлав - Хмельницький становить 1550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Вроцлав до Хмельницький?
 • Час подорожі автобусом до Хмельницький з Вроцлав становить у середньому 11:50 - 03:00 на 866 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Хмельницький з Вроцлав, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Вроцлав у Хмельницький?
 • Автобус з Вроцлав до Хмельницький відправляється о 11:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хмельницький з Вроцлав?
 • Автобус з Вроцлав до Хмельницький прибуває о 03:00.
 • Чи є прямі автобуси з Вроцлав до Хмельницький?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Вроцлав до Хмельницький з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Хмельницький з Вроцлав?
 • Автобус з Вроцлав до Хмельницький прибуває о 03:00.
 • Які компанії подорожують з Вроцлав у Хмельницький?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вроцлав до Хмельницький, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Хмельницький з Вроцлав, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Вроцлав автостанції можна доїхати до Хмельницький? На який автобусний вокзал Хмельницький ви прибуваєте з Вроцлав?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вроцлав, Sucha, 1/11, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Хмельницький,проспект Миру; будинок 94/1, що також розташований недалеко від центру міста.