You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вроцлав - Первомайськ

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Вроцлав - Первомайськ1253 км
Тривалість маршруту11:50 - 08:15
Ціна квитка на автобус2350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Вроцлав - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2350.00 грн. відстань від Вроцлав - Первомайськ сягає біля 1253 км, що в середньому займає близько 11:50 - 08:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вроцлав - Первомайськ

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Вроцлав - Первомайськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вроцлав - Первомайськ протяжністю ~ 1253 км. Подорожуючи автобусом з Вроцлав - Первомайськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:50 - 08:15 годин.


Час відправлення автобусів Вроцлав - Первомайськ: Через день

Щотижня між Вроцлав - Первомайськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вроцлав приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вроцлав до Первомайськ відправляється о 11:50 ранку, а прибуває — о 08:15. Згідно з розкладом автобусів Вроцлав - Первомайськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:50 - 08:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вроцлав - Первомайськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вроцлав і куди прибуває в Первомайськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вроцлав до Первомайськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції Sucha, 1/11 в Вроцлав та прибуття на М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Вроцлав

Автовокзал у Вроцлаві, розташований за адресою вулиця Sucha 1/11, є одним із головних транспортних вузлів міста, що обслуговує численні внутрішні та міжнародні автобусні маршрути. Цей автовокзал забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Вроцлава, з'єднуючи місто з різними частинами Польщі та Європи.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасними критими павільйонами, які захищають пасажирів від негоди. Для комфорту пасажирів тут встановлені численні лавки. Інформаційні табло з розкладом руху автобусів надають актуальну інформацію про прибуття та відправлення рейсів, що дозволяє пасажирам ефективно планувати свої подорожі. Інформація на табло доступна кількома мовами, що зручно для міжнародних пасажирів.

Автовокзал обслуговує численні автобусні маршрути, які з'єднують Вроцлав з іншими містами Польщі, такими як Варшава, Краків, Познань, Гданськ та інші. Крім того, звідси відправляються міжнародні автобуси до таких країн, як Німеччина, Чехія, Україна, Словаччина та інші. Інтервали руху автобусів різняться залежно від маршруту, але регулярність забезпечує пасажирам зручність і гнучкість у виборі часу для подорожі.

Навколо автовокзалу розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, готелі та банківські установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування автобуса. Поруч з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як торгові центри та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв’язок, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу у Вроцлаві, відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Адміністрація автовокзалу планує подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Первомайськ

Автобусна зупинка в місті Первомайськ є важливим елементом міської транспортної мережі, що забезпечує жителям зручний доступ до громадського транспорту. Зупинка розташована в центральній частині міста, що робить її доступною для багатьох жителів і гостей міста.

Зупинка обладнана критим павільйоном, який забезпечує захист від негоди. Пасажири мають можливість скористатися лавками для зручного очікування транспорту. Інформаційне табло з розкладом руху автобусів допомагає пасажирам точно планувати свої поїздки, що робить використання громадського транспорту більш комфортним.

Зупинка обслуговує кілька основних автобусних маршрутів, які з’єднують різні райони міста та забезпечують доступ до ключових об’єктів інфраструктури. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 15-20 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів – з 6:00 до 22:00.

Навколо зупинки розташовані різноманітні об'єкти інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для щоденного використання жителями міста. Поруч зі зупинкою знаходяться важливі об'єкти, такі як школи, лікарні та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпечний рух пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність зупинки, проте висловлюють побажання щодо покращення умов очікування та збільшення кількості лавок. У планах міської влади є модернізація зупинки, яка включає встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Вроцлав - Первомайськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вроцлав - Первомайськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Первомайськ автобус добирається 11:50 - 08:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вроцлав - Первомайськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вроцлав - Первомайськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вроцлав - Первомайськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вроцлав - Первомайськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вроцлав - Первомайськ

Квитки на автобус з Вроцлав до Первомайськ слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вроцлав - Первомайськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вроцлав - Первомайськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вроцлав до Первомайськ

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Вроцлав до Первомайськ?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Вроцлав до Первомайськ. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Вроцлав до Первомайськ?
  • Подорож на автобусі з Вроцлав до Первомайськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вроцлав до Первомайськ.
  • Скільки коштує квиток на автобус Вроцлав - Первомайськ?
  • Дешеві автобусні квитки з Вроцлав до Первомайськ коштують десь близько 2350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вроцлав - Первомайськ становить 2350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Вроцлав в Первомайськ?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Вроцлав - Первомайськ. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Вроцлав - Первомайськ?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Вроцлав до Первомайськ залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 1175.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 1645.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Вроцлав до Первомайськ?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Вроцлав до Первомайськ. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Вроцлав до Первомайськ?
  • Час подорожі автобусом до Первомайськ з Вроцлав становить у середньому 11:50 - 08:15 на 1253 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Первомайськ з Вроцлав, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Вроцлав у Первомайськ?
  • Автобус з Вроцлав до Первомайськ відправляється о 11:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Вроцлав?
  • Автобус з Вроцлав до Первомайськ прибуває о 08:15.
  • Чи є прямі автобуси з Вроцлав до Первомайськ?
  • Так, є прямий автобус через день з Вроцлав до Первомайськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Вроцлав у Первомайськ?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вроцлав до Первомайськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Первомайськ з Вроцлав, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Вроцлав автостанції можна доїхати до Первомайськ? На який автобусний вокзал Первомайськ ви прибуваєте з Вроцлав?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вроцлав, Sucha, 1/11, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Первомайськ,М. Виноградського вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Вроцлав - Первомайськ?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Вроцлав до Первомайськ на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Вроцлав в Первомайськ?
  • Пасажири, які подорожують з Вроцлав до Первомайськ, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Вроцлав в Первомайськ?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Вроцлав до Первомайськ, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Вроцлав до Первомайськ екологічно?
  • Подорож автобусом із Вроцлав до Первомайськ є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.