You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вроцлав - Вознесенськ

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Вроцлав - Вознесенськ 1330 км
Тривалість маршруту 11:50 - 09:55
Ціна квитка на автобус 2550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вроцлав - Вознесенськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2550.00 грн. відстань від Вроцлав - Вознесенськ сягає біля 1330 км, що в середньому займає близько 11:50 - 09:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вознесенськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вроцлав - Вознесенськ

Подорож на автобусі Вроцлав - Вознесенськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вроцлав - Вознесенськ протяжністю ~ 1330 км. Подорожуючи автобусом з Вроцлав - Вознесенськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:50 - 09:55 годин.


Час відправлення автобусів Вроцлав - Вознесенськ: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Вроцлав - Вознесенськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вроцлав приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вроцлав до Вознесенськ відправляється о 11:50 ранку, а прибуває — о 09:55. Згідно з розкладом автобусів Вроцлав - Вознесенськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:50 - 09:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вроцлав - Вознесенськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вроцлав і куди прибуває в Вознесенськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вроцлав до Вознесенськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції Sucha, 1/11 в Вроцлав та прибуття на Київська вул. 148 в Вознесенськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Вроцлав - Вознесенськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вроцлав - Вознесенськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вознесенськ автобус добирається 11:50 - 09:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вроцлав - Вознесенськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вроцлав - Вознесенськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вроцлав - Вознесенськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вроцлав - Вознесенськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вроцлав - Вознесенськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вроцлав - Вознесенськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вроцлав - Вознесенськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вроцлав до Вознесенськ

 • Як легко сісти на автобус з Вроцлав до Вознесенськ?
 • Подорож на автобусі з Вроцлав до Вознесенськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вроцлав до Вознесенськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Вроцлав - Вознесенськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Вроцлав до Вознесенськ коштують десь близько 2550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вроцлав - Вознесенськ становить 2550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Вроцлав до Вознесенськ?
 • Час подорожі автобусом до Вознесенськ з Вроцлав становить у середньому 11:50 - 09:55 на 1330 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вознесенськ з Вроцлав, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Вроцлав у Вознесенськ?
 • Автобус з Вроцлав до Вознесенськ відправляється о 11:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Вроцлав?
 • Автобус з Вроцлав до Вознесенськ прибуває о 09:55.
 • Чи є прямі автобуси з Вроцлав до Вознесенськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Вроцлав до Вознесенськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Вроцлав?
 • Автобус з Вроцлав до Вознесенськ прибуває о 09:55.
 • Які компанії подорожують з Вроцлав у Вознесенськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вроцлав до Вознесенськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вознесенськ з Вроцлав, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Вроцлав автостанції можна доїхати до Вознесенськ? На який автобусний вокзал Вознесенськ ви прибуваєте з Вроцлав?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вроцлав, Sucha, 1/11, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вознесенськ,Київська вул. 148, що також розташований недалеко від центру міста.