You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Вінниця

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Кракiв - Вінниця 130 км
Тривалість маршруту 13:40 - 07:00
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Кракiв - Вінниця сягає біля 130 км, що в середньому займає близько 13:40 - 07:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця Зупинка міського транспорту (біля Центрального АВу). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Кракiв - Вінниця

Подорож на автобусі Кракiв - Вінниця

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Кракiв - Вінниця протяжністю ~ 130 км. Подорожуючи автобусом з Кракiв - Вінниця, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:40 - 07:00 годин.


Час відправлення автобусів Кракiв - Вінниця: Через день

Щотижня між Кракiв - Вінниця курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Кракiв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Кракiв до Вінниця відправляється о 13:40 ранку, а прибуває — о 07:00. Згідно з розкладом автобусів Кракiв - Вінниця, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:40 - 07:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Кракiв - Вінниця та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Кракiв і куди прибуває в Вінниця?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Кракiв до Вінниця, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 в Кракiв та прибуття на вулиця Київська; будинок 8 в Вінниця. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Кракiв - Вінниця

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Кракiв - Вінниця курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вінниця автобус добирається 13:40 - 07:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Кракiв - Вінниця. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Кракiв - Вінниця курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Кракiв - Вінниця: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Кракiв - Вінниця більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Кракiв - Вінниця

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Кракiв - Вінниця, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Кракiв - Вінниця, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Кракiв до Вінниця

 • Як легко сісти на автобус з Кракiв до Вінниця?
 • Подорож на автобусі з Кракiв до Вінниця може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Кракiв до Вінниця.
 • Скільки коштує квиток на автобус Кракiв - Вінниця?
 • Дешеві автобусні квитки з Кракiв до Вінниця коштують десь близько 1550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Кракiв - Вінниця становить 1550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Кракiв до Вінниця?
 • Час подорожі автобусом до Вінниця з Кракiв становить у середньому 13:40 - 07:00 на 130 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вінниця з Кракiв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Кракiв у Вінниця?
 • Автобус з Кракiв до Вінниця відправляється о 13:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Вінниця прибуває о 07:00.
 • Чи є прямі автобуси з Кракiв до Вінниця?
 • Так, є прямий автобус через день з Кракiв до Вінниця з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Вінниця прибуває о 07:00.
 • Які компанії подорожують з Кракiв у Вінниця?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Кракiв до Вінниця, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вінниця з Кракiв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Кракiв автостанції можна доїхати до Вінниця? На який автобусний вокзал Вінниця ви прибуваєте з Кракiв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Кракiв, вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вінниця,вулиця Київська; будинок 8, що також розташований недалеко від центру міста.