You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Тернопіль

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Кракiв - Тернопіль 466 км
Тривалість маршруту 16:25 - 01:25
Ціна квитка на автобус 1050.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Тернопіль через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1050.00 грн. відстань від Кракiв - Тернопіль сягає біля 466 км, що в середньому займає близько 16:25 - 01:25. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Тернопіль АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Кракiв - Тернопіль

Подорож на автобусі Кракiв - Тернопіль

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Кракiв - Тернопіль протяжністю ~ 466 км. Подорожуючи автобусом з Кракiв - Тернопіль, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:25 - 01:25 годин.


Час відправлення автобусів Кракiв - Тернопіль: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Кракiв - Тернопіль курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Кракiв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Кракiв до Тернопіль відправляється о 16:25 ранку, а прибуває — о 01:25. Згідно з розкладом автобусів Кракiв - Тернопіль, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:25 - 01:25 годин. Для перегляду розкладу автобусів Кракiв - Тернопіль та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Кракiв і куди прибуває в Тернопіль?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Кракiв до Тернопіль, вам слід очікувати відправлення з автостанції Bosacka, 18 в Кракiв та прибуття на Живова вул. 7 в Тернопіль. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Кракiв - Тернопіль

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Кракiв - Тернопіль курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Тернопіль автобус добирається 16:25 - 01:25, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Кракiв - Тернопіль. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Кракiв - Тернопіль курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Кракiв - Тернопіль: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Кракiв - Тернопіль більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Кракiв - Тернопіль

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Кракiв - Тернопіль, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Кракiв - Тернопіль, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Кракiв до Тернопіль

 • Як легко сісти на автобус з Кракiв до Тернопіль?
 • Подорож на автобусі з Кракiв до Тернопіль може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Кракiв до Тернопіль.
 • Скільки коштує квиток на автобус Кракiв - Тернопіль?
 • Дешеві автобусні квитки з Кракiв до Тернопіль коштують десь близько 1050.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Кракiв - Тернопіль становить 1050.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Кракiв до Тернопіль?
 • Час подорожі автобусом до Тернопіль з Кракiв становить у середньому 16:25 - 01:25 на 466 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Тернопіль з Кракiв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Кракiв у Тернопіль?
 • Автобус з Кракiв до Тернопіль відправляється о 16:25. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Тернопіль прибуває о 01:25.
 • Чи є прямі автобуси з Кракiв до Тернопіль?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Кракiв до Тернопіль з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Тернопіль прибуває о 01:25.
 • Які компанії подорожують з Кракiв у Тернопіль?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Кракiв до Тернопіль, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Тернопіль з Кракiв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Кракiв автостанції можна доїхати до Тернопіль? На який автобусний вокзал Тернопіль ви прибуваєте з Кракiв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Кракiв, Bosacka, 18, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Тернопіль,Живова вул. 7, що також розташований недалеко від центру міста.