You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Кам`янське
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Павлоград АС

Відстань Кракiв - Кам`янське 650 км
Тривалість маршруту 14:30 - 16:35
Ціна квитка на автобус 2550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Кам`янське через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2550.00 грн. відстань від Кракiв - Кам`янське сягає біля 650 км, що в середньому займає близько 14:30 - 16:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кам`янське АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Кракiв - Кам`янське

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Кам`янське
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Кракiв - Кам`янське 230 км
Тривалість маршруту 14:30 - 16:35
Ціна квитка на автобус 2550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Кам`янське через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2550.00 грн. відстань від Кракiв - Кам`янське сягає біля 230 км, що в середньому займає близько 14:30 - 16:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кам`янське АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Кракiв - Кам`янське

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Кракiв - Кам`янське

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Кракiв - Кам`янське протяжністю ~ 650 км. Подорожуючи автобусом з Кракiв - Кам`янське, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:30 - 16:35 годин.


Час відправлення автобусів Кракiв - Кам`янське: Через день

Щотижня між Кракiв - Кам`янське курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Кракiв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Кракiв до Кам`янське відправляється о 14:30 ранку, а прибуває — о 16:35. Згідно з розкладом автобусів Кракiв - Кам`янське, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:30 - 16:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Кракiв - Кам`янське та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Кракiв і куди прибуває в Кам`янське?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Кракiв до Кам`янське, вам слід очікувати відправлення з автостанції Bosacka, 18 в Кракiв та прибуття на Володимира Сіренка вулиця 3 в Кам`янське. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Кракiв - Кам`янське

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Кракiв - Кам`янське курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кам`янське автобус добирається 14:30 - 16:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Кракiв - Кам`янське. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Кракiв - Кам`янське курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Кракiв - Кам`янське: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Кракiв - Кам`янське більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Кракiв - Кам`янське

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Кракiв - Кам`янське, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Кракiв - Кам`янське, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Кракiв до Кам`янське

 • Як легко сісти на автобус з Кракiв до Кам`янське?
 • Подорож на автобусі з Кракiв до Кам`янське може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Кракiв до Кам`янське.
 • Скільки коштує квиток на автобус Кракiв - Кам`янське?
 • Дешеві автобусні квитки з Кракiв до Кам`янське коштують десь близько 2550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Кракiв - Кам`янське становить 2550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Кракiв до Кам`янське?
 • Час подорожі автобусом до Кам`янське з Кракiв становить у середньому 14:30 - 16:35 на 650 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кам`янське з Кракiв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Кракiв у Кам`янське?
 • Автобус з Кракiв до Кам`янське відправляється о 14:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кам`янське з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Кам`янське прибуває о 16:35.
 • Чи є прямі автобуси з Кракiв до Кам`янське?
 • Так, є прямий автобус через день з Кракiв до Кам`янське з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кам`янське з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Кам`янське прибуває о 16:35.
 • Які компанії подорожують з Кракiв у Кам`янське?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Кракiв до Кам`янське, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кам`янське з Кракiв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Кракiв автостанції можна доїхати до Кам`янське? На який автобусний вокзал Кам`янське ви прибуваєте з Кракiв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Кракiв, Bosacka, 18, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кам`янське,Володимира Сіренка вулиця 3, що також розташований недалеко від центру міста.