You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Умань

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Кракiв - Умань 859 км
Тривалість маршруту 16:25 - 06:50
Ціна квитка на автобус 1650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1650.00 грн. відстань від Кракiв - Умань сягає біля 859 км, що в середньому займає близько 16:25 - 06:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Кракiв - Умань

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Умань

Рейс: Вроцлав АВ-Павлоград АС

Відстань Кракiв - Умань 550 км
Тривалість маршруту 14:30 - 09:15
Ціна квитка на автобус 1650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1650.00 грн. відстань від Кракiв - Умань сягає біля 550 км, що в середньому займає близько 14:30 - 09:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Кракiв - Умань

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Кракiв - Умань

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Кракiв - Умань 140 км
Тривалість маршруту 14:30 - 09:15
Ціна квитка на автобус 1650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Кракiв - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1650.00 грн. відстань від Кракiв - Умань сягає біля 140 км, що в середньому займає близько 14:30 - 09:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Кракiв - Умань

Подорож на автобусі Кракiв - Умань

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Кракiв - Умань протяжністю ~ 859 км. Подорожуючи автобусом з Кракiв - Умань, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 16:25 - 06:50 годин.


Час відправлення автобусів Кракiв - Умань: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Кракiв - Умань курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Кракiв приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Кракiв до Умань відправляється о 16:25 ранку, а прибуває — о 06:50. Згідно з розкладом автобусів Кракiв - Умань, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 16:25 - 06:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Кракiв - Умань та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Кракiв і куди прибуває в Умань?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Кракiв до Умань, вам слід очікувати відправлення з автостанції Bosacka, 18 в Кракiв та прибуття на Київська вул. 1 в Умань. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Кракiв - Умань

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Кракiв - Умань курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Умань автобус добирається 16:25 - 06:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Кракiв - Умань. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Кракiв - Умань курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Кракiв - Умань: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Кракiв - Умань більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Кракiв - Умань

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Кракiв - Умань, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Кракiв - Умань, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Кракiв до Умань

 • Як легко сісти на автобус з Кракiв до Умань?
 • Подорож на автобусі з Кракiв до Умань може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Кракiв до Умань.
 • Скільки коштує квиток на автобус Кракiв - Умань?
 • Дешеві автобусні квитки з Кракiв до Умань коштують десь близько 1650.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Кракiв - Умань становить 1650.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Кракiв до Умань?
 • Час подорожі автобусом до Умань з Кракiв становить у середньому 16:25 - 06:50 на 859 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Умань з Кракiв, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Кракiв у Умань?
 • Автобус з Кракiв до Умань відправляється о 16:25. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Умань з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Умань прибуває о 06:50.
 • Чи є прямі автобуси з Кракiв до Умань?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Кракiв до Умань з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Умань з Кракiв?
 • Автобус з Кракiв до Умань прибуває о 06:50.
 • Які компанії подорожують з Кракiв у Умань?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Кракiв до Умань, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Умань з Кракiв, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Кракiв автостанції можна доїхати до Умань? На який автобусний вокзал Умань ви прибуваєте з Кракiв?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Кракiв, Bosacka, 18, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Умань,Київська вул. 1, що також розташований недалеко від центру міста.