You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Київ - Біла Підляська

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Київ - Біла Підляська 450 км
Тривалість маршруту 15:45 - 04:30
Ціна квитка на автобус 2500.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Київ - Біла Підляська через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2500.00 грн. відстань від Київ - Біла Підляська сягає біля 450 км, що в середньому займає близько 15:45 - 04:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бяла-Подляска АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Київ - Біла Підляська

Подорож на автобусі Київ - Біла Підляська

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Київ - Біла Підляська протяжністю ~ 450 км. Подорожуючи автобусом з Київ - Біла Підляська, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:45 - 04:30 годин.


Час відправлення автобусів Київ - Біла Підляська: Через день

Щотижня між Київ - Біла Підляська курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Київ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Київ до Біла Підляська відправляється о 15:45 ранку, а прибуває — о 04:30. Згідно з розкладом автобусів Київ - Біла Підляська, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:45 - 04:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Київ - Біла Підляська та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Київ і куди прибуває в Біла Підляська?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Київ до Біла Підляська, вам слід очікувати відправлення з автостанції метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 в Київ та прибуття на площа Війська Польського; дім 21 в Біла Підляська. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Київ - Біла Підляська

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Київ - Біла Підляська курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Біла Підляська автобус добирається 15:45 - 04:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Київ - Біла Підляська. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Київ - Біла Підляська курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Київ - Біла Підляська: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Київ - Біла Підляська більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Київ - Біла Підляська

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Київ - Біла Підляська, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Київ - Біла Підляська, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Київ до Біла Підляська

 • Як легко сісти на автобус з Київ до Біла Підляська?
 • Подорож на автобусі з Київ до Біла Підляська може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Київ до Біла Підляська.
 • Скільки коштує квиток на автобус Київ - Біла Підляська?
 • Дешеві автобусні квитки з Київ до Біла Підляська коштують десь близько 2500.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Київ - Біла Підляська становить 2500.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Київ до Біла Підляська?
 • Час подорожі автобусом до Біла Підляська з Київ становить у середньому 15:45 - 04:30 на 450 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Біла Підляська з Київ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Київ у Біла Підляська?
 • Автобус з Київ до Біла Підляська відправляється о 15:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Київ?
 • Автобус з Київ до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Чи є прямі автобуси з Київ до Біла Підляська?
 • Так, є прямий автобус через день з Київ до Біла Підляська з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Київ?
 • Автобус з Київ до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Які компанії подорожують з Київ у Біла Підляська?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Київ до Біла Підляська, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Біла Підляська з Київ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Київ автостанції можна доїхати до Біла Підляська? На який автобусний вокзал Біла Підляська ви прибуваєте з Київ?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Київ, метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Біла Підляська,площа Війська Польського; дім 21, що також розташований недалеко від центру міста.