You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Київ - Рига
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Київ - Рига 800 км
Тривалість маршруту 15:45 - 16:30
Ціна квитка на автобус 3300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Київ - Рига через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3300.00 грн. відстань від Київ - Рига сягає біля 800 км, що в середньому займає близько 15:45 - 16:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Рига. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Київ - Рига

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Київ - Рига

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Київ - Рига протяжністю ~ 800 км. Подорожуючи автобусом з Київ - Рига, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 15:45 - 16:30 годин.


Час відправлення автобусів Київ - Рига: Через день

Щотижня між Київ - Рига курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Київ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Київ до Рига відправляється о 15:45 ранку, а прибуває — о 16:30. Згідно з розкладом автобусів Київ - Рига, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 15:45 - 16:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Київ - Рига та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Київ і куди прибуває в Рига?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Київ до Рига, вам слід очікувати відправлення з автостанції метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 в Київ та прибуття на вул.Прагас, 1 в Рига. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Київ - Рига

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Київ - Рига курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Рига автобус добирається 15:45 - 16:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Київ - Рига. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Київ - Рига курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Київ - Рига: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Київ - Рига більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Київ - Рига

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Київ - Рига, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Київ - Рига, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Київ до Рига

 • Як легко сісти на автобус з Київ до Рига?
 • Подорож на автобусі з Київ до Рига може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Київ до Рига.
 • Скільки коштує квиток на автобус Київ - Рига?
 • Дешеві автобусні квитки з Київ до Рига коштують десь близько 3300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Київ - Рига становить 3300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Київ до Рига?
 • Час подорожі автобусом до Рига з Київ становить у середньому 15:45 - 16:30 на 800 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Рига з Київ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Київ у Рига?
 • Автобус з Київ до Рига відправляється о 15:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рига з Київ?
 • Автобус з Київ до Рига прибуває о 16:30.
 • Чи є прямі автобуси з Київ до Рига?
 • Так, є прямий автобус через день з Київ до Рига з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рига з Київ?
 • Автобус з Київ до Рига прибуває о 16:30.
 • Які компанії подорожують з Київ у Рига?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Київ до Рига, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Рига з Київ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Київ автостанції можна доїхати до Рига? На який автобусний вокзал Рига ви прибуваєте з Київ?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Київ, метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Рига,вул.Прагас, 1, що також розташований недалеко від центру міста.