You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Глівіце - Кременчук
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Павлоград АС

Відстань Глівіце - Кременчук 700 км
Тривалість маршруту 12:10 - 14:10
Ціна квитка на автобус 2400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Глівіце - Кременчук через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2400.00 грн. відстань від Глівіце - Кременчук сягає біля 700 км, що в середньому займає близько 12:10 - 14:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кременчук АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Глівіце - Кременчук

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Глівіце - Кременчук
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Глівіце - Кременчук 250 км
Тривалість маршруту 12:10 - 14:10
Ціна квитка на автобус 2400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Глівіце - Кременчук через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2400.00 грн. відстань від Глівіце - Кременчук сягає біля 250 км, що в середньому займає близько 12:10 - 14:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кременчук АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Глівіце - Кременчук

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Глівіце - Кременчук

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Глівіце - Кременчук протяжністю ~ 700 км. Подорожуючи автобусом з Глівіце - Кременчук, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 12:10 - 14:10 годин.


Час відправлення автобусів Глівіце - Кременчук: Через день

Щотижня між Глівіце - Кременчук курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Глівіце приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Глівіце до Кременчук відправляється о 12:10 ранку, а прибуває — о 14:10. Згідно з розкладом автобусів Глівіце - Кременчук, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 12:10 - 14:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Глівіце - Кременчук та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Глівіце і куди прибуває в Кременчук?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Глівіце до Кременчук, вам слід очікувати відправлення з автостанції ул. Піонеров, 8 в Глівіце та прибуття на Театральна вулиця, 32/6 в Кременчук. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Глівіце - Кременчук

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Глівіце - Кременчук курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кременчук автобус добирається 12:10 - 14:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Глівіце - Кременчук. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Глівіце - Кременчук курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Глівіце - Кременчук: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Глівіце - Кременчук більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Глівіце - Кременчук

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Глівіце - Кременчук, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Глівіце - Кременчук, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Глівіце до Кременчук

 • Як легко сісти на автобус з Глівіце до Кременчук?
 • Подорож на автобусі з Глівіце до Кременчук може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Глівіце до Кременчук.
 • Скільки коштує квиток на автобус Глівіце - Кременчук?
 • Дешеві автобусні квитки з Глівіце до Кременчук коштують десь близько 2400.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Глівіце - Кременчук становить 2400.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Глівіце до Кременчук?
 • Час подорожі автобусом до Кременчук з Глівіце становить у середньому 12:10 - 14:10 на 700 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кременчук з Глівіце, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Глівіце у Кременчук?
 • Автобус з Глівіце до Кременчук відправляється о 12:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кременчук з Глівіце?
 • Автобус з Глівіце до Кременчук прибуває о 14:10.
 • Чи є прямі автобуси з Глівіце до Кременчук?
 • Так, є прямий автобус через день з Глівіце до Кременчук з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кременчук з Глівіце?
 • Автобус з Глівіце до Кременчук прибуває о 14:10.
 • Які компанії подорожують з Глівіце у Кременчук?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Глівіце до Кременчук, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кременчук з Глівіце, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Глівіце автостанції можна доїхати до Кременчук? На який автобусний вокзал Кременчук ви прибуваєте з Глівіце?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Глівіце, ул. Піонеров, 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кременчук,Театральна вулиця, 32/6, що також розташований недалеко від центру міста.