You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Рига - Харків

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Рига - Харків 1070 км
Тривалість маршруту 09:20 - 20:00
Ціна квитка на автобус 4550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Рига - Харків через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4550.00 грн. відстань від Рига - Харків сягає біля 1070 км, що в середньому займає близько 09:20 - 20:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до АС "Харків-1". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Рига - Харків

Подорож на автобусі Рига - Харків

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Рига - Харків протяжністю ~ 1070 км. Подорожуючи автобусом з Рига - Харків, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:20 - 20:00 годин.


Час відправлення автобусів Рига - Харків: Через день

Щотижня між Рига - Харків курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Рига приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Рига до Харків відправляється о 09:20 ранку, а прибуває — о 20:00. Згідно з розкладом автобусів Рига - Харків, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:20 - 20:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Рига - Харків та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Рига і куди прибуває в Харків?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Рига до Харків, вам слід очікувати відправлення з автостанції вул.Прагас, 1 в Рига та прибуття на проспект Юрія Гагаріна; будинок 22 в Харків. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Рига - Харків

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Рига - Харків курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Харків автобус добирається 09:20 - 20:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Рига - Харків. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Рига - Харків курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Рига - Харків: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Рига - Харків більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Рига - Харків

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Рига - Харків, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Рига - Харків, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Рига до Харків

 • Як легко сісти на автобус з Рига до Харків?
 • Подорож на автобусі з Рига до Харків може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Рига до Харків.
 • Скільки коштує квиток на автобус Рига - Харків?
 • Дешеві автобусні квитки з Рига до Харків коштують десь близько 4550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Рига - Харків становить 4550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Рига до Харків?
 • Час подорожі автобусом до Харків з Рига становить у середньому 09:20 - 20:00 на 1070 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Харків з Рига, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Рига у Харків?
 • Автобус з Рига до Харків відправляється о 09:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Харків з Рига?
 • Автобус з Рига до Харків прибуває о 20:00.
 • Чи є прямі автобуси з Рига до Харків?
 • Так, є прямий автобус через день з Рига до Харків з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Харків з Рига?
 • Автобус з Рига до Харків прибуває о 20:00.
 • Які компанії подорожують з Рига у Харків?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Рига до Харків, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Харків з Рига, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Рига автостанції можна доїхати до Харків? На який автобусний вокзал Харків ви прибуваєте з Рига?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Рига, вул.Прагас, 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Харків,проспект Юрія Гагаріна; будинок 22, що також розташований недалеко від центру міста.