You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Маріамполь - Шпола

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Маріамполь - Шпола 630 км
Тривалість маршруту 14:10 - 11:05
Ціна квитка на автобус 3300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Маріамполь - Шпола через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3300.00 грн. відстань від Маріамполь - Шпола сягає біля 630 км, що в середньому займає близько 14:10 - 11:05. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Шпола АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Маріамполь - Шпола

Подорож на автобусі Маріамполь - Шпола

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Маріамполь - Шпола протяжністю ~ 630 км. Подорожуючи автобусом з Маріамполь - Шпола, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:10 - 11:05 годин.


Час відправлення автобусів Маріамполь - Шпола: Через день

Щотижня між Маріамполь - Шпола курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Маріамполь приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Маріамполь до Шпола відправляється о 14:10 ранку, а прибуває — о 11:05. Згідно з розкладом автобусів Маріамполь - Шпола, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:10 - 11:05 годин. Для перегляду розкладу автобусів Маріамполь - Шпола та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Маріамполь і куди прибуває в Шпола?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Маріамполь до Шпола, вам слід очікувати відправлення з автостанції Стотіес гатве 2Б в Маріамполь та прибуття на Героїв Крут вулиця,64 в Шпола. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Маріамполь - Шпола

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Маріамполь - Шпола курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Шпола автобус добирається 14:10 - 11:05, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Маріамполь - Шпола. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Маріамполь - Шпола курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Маріамполь - Шпола: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Маріамполь - Шпола більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Маріамполь - Шпола

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Маріамполь - Шпола, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Маріамполь - Шпола, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Маріамполь до Шпола

 • Як легко сісти на автобус з Маріамполь до Шпола?
 • Подорож на автобусі з Маріамполь до Шпола може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Маріамполь до Шпола.
 • Скільки коштує квиток на автобус Маріамполь - Шпола?
 • Дешеві автобусні квитки з Маріамполь до Шпола коштують десь близько 3300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Маріамполь - Шпола становить 3300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Маріамполь до Шпола?
 • Час подорожі автобусом до Шпола з Маріамполь становить у середньому 14:10 - 11:05 на 630 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Шпола з Маріамполь, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Маріамполь у Шпола?
 • Автобус з Маріамполь до Шпола відправляється о 14:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Шпола з Маріамполь?
 • Автобус з Маріамполь до Шпола прибуває о 11:05.
 • Чи є прямі автобуси з Маріамполь до Шпола?
 • Так, є прямий автобус через день з Маріамполь до Шпола з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Шпола з Маріамполь?
 • Автобус з Маріамполь до Шпола прибуває о 11:05.
 • Які компанії подорожують з Маріамполь у Шпола?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Маріамполь до Шпола, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Шпола з Маріамполь, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Маріамполь автостанції можна доїхати до Шпола? На який автобусний вокзал Шпола ви прибуваєте з Маріамполь?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Маріамполь, Стотіес гатве 2Б, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Шпола,Героїв Крут вулиця,64, що також розташований недалеко від центру міста.