You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Маріамполь - Кропивницький

Рейс: Таллін АС-Павлоград АС

Відстань Маріамполь - Кропивницький 650 км
Тривалість маршруту 14:10 - 11:35
Ціна квитка на автобус 4100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Маріамполь - Кропивницький через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 4100.00 грн. відстань від Маріамполь - Кропивницький сягає біля 650 км, що в середньому займає близько 14:10 - 11:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кропивницький АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Маріамполь - Кропивницький

Подорож на автобусі Маріамполь - Кропивницький

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Маріамполь - Кропивницький протяжністю ~ 650 км. Подорожуючи автобусом з Маріамполь - Кропивницький, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:10 - 11:35 годин.


Час відправлення автобусів Маріамполь - Кропивницький: Через день

Щотижня між Маріамполь - Кропивницький курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Маріамполь приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Маріамполь до Кропивницький відправляється о 14:10 ранку, а прибуває — о 11:35. Згідно з розкладом автобусів Маріамполь - Кропивницький, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:10 - 11:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Маріамполь - Кропивницький та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Маріамполь і куди прибуває в Кропивницький?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Маріамполь до Кропивницький, вам слід очікувати відправлення з автостанції Стотіес гатве 2Б в Маріамполь та прибуття на Олександрівське шосе, 1 в Кропивницький. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Маріамполь - Кропивницький

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Маріамполь - Кропивницький курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кропивницький автобус добирається 14:10 - 11:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Маріамполь - Кропивницький. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Маріамполь - Кропивницький курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Маріамполь - Кропивницький: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Маріамполь - Кропивницький більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Маріамполь - Кропивницький

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Маріамполь - Кропивницький, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Маріамполь - Кропивницький, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Маріамполь до Кропивницький

 • Як легко сісти на автобус з Маріамполь до Кропивницький?
 • Подорож на автобусі з Маріамполь до Кропивницький може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Маріамполь до Кропивницький.
 • Скільки коштує квиток на автобус Маріамполь - Кропивницький?
 • Дешеві автобусні квитки з Маріамполь до Кропивницький коштують десь близько 4100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Маріамполь - Кропивницький становить 4100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Маріамполь до Кропивницький?
 • Час подорожі автобусом до Кропивницький з Маріамполь становить у середньому 14:10 - 11:35 на 650 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кропивницький з Маріамполь, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Маріамполь у Кропивницький?
 • Автобус з Маріамполь до Кропивницький відправляється о 14:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кропивницький з Маріамполь?
 • Автобус з Маріамполь до Кропивницький прибуває о 11:35.
 • Чи є прямі автобуси з Маріамполь до Кропивницький?
 • Так, є прямий автобус через день з Маріамполь до Кропивницький з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кропивницький з Маріамполь?
 • Автобус з Маріамполь до Кропивницький прибуває о 11:35.
 • Які компанії подорожують з Маріамполь у Кропивницький?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Маріамполь до Кропивницький, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кропивницький з Маріамполь, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Маріамполь автостанції можна доїхати до Кропивницький? На який автобусний вокзал Кропивницький ви прибуваєте з Маріамполь?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Маріамполь, Стотіес гатве 2Б, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кропивницький,Олександрівське шосе, 1, що також розташований недалеко від центру міста.