You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Туристичний гід Луцьком: Культурні скарби та природні краси

Туристичний гід Луцьком: Культурні скарби та природні краси

Пам'ятки у місті Луцьк: Де Історія Живе

Луцьк, місто з багатою історією та культурним надбанням, запрошує вас на захоплюючу подорож у минуле. Ось лише кілька із пам'яток, які варто відвідати під час вашої подорожі до цього чарівного міста:

   Луцький замок: Цей давній форт, споруджений у XII столітті, є символом міста і однією з його найвизначніших пам'яток. Замок, розташований на горі над річкою Стир, вражає своєю масштабністю та архітектурою.
   Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла: Цей костел, заснований ще у XIII столітті, є одним з найстаріших та найпрекрасніших християнських храмів міста. Його архітектура та декоративне оздоблення залишають незабутнє враження на відвідувачах.
   Домініканський монастир у Луцьку: Цей історичний комплекс, заснований у XIV столітті, є свідченням давньої релігійної та культурної спадщини міста. Він відомий своєю величною архітектурою та містичною атмосферою.
   Лютеранська кірха: Споруджена у XVIII столітті, ця кірха представляє собою важливий пам'ятник релігійної архітектури. Її елегантна структура та деталізовані оздоблення привертають увагу відвідувачів.
   Покровська церква: Розташована в історичному центрі міста, ця православна церква зберігає багату іконографію та декоративне оздоблення, які є прикладом мистецтва українського бароко.
   Кафедральний собор Святої Трійці: Одна з найбільш вражаючих православних споруд у місті, цей собор відомий своєю монументальною архітектурою та багатою історією.
   Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки: Заснований у 1940 році, університет є важливим освітнім та культурним центром міста, який пропонує різноманітні навчальні програми та можливості для студентів.
   Будинок скульптора Голованя: Ця унікальна споруда, споруджена у XVIII столітті, служить музеєм сучасного мистецтва та представляє цінну колекцію скульптур та інших мистецьких творів.

Луцьк. Що подивитись у місті?

Луцьк - місто, що відоме своєю багатою історією та культурною спадщиною. Одним з найвизначніших місць, яке варто відвідати в Луцьку, є Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Це унікальне місце, де зустрічаються люди, ідеї та мистецтво, щоб створити майбутнє.

Музей Корсаків - це перший український музей сучасного мистецтва, який пропонує новий формат інтелектуального дозвілля. Родина Корсаків, фундатори музею, створила унікальне місце для збереження та популяризації сучасного українського мистецтва.

У музеї представлені роботи понад 100 видатних українських митців, зібрання яких включає понад 800 арт-об’єктів. Від живопису та графіки до скульптури та відеоарту - тут можна знайти різноманітні форми мистецтва ХХ-ХХІ століть.

Плани музею включають організацію фестивалів, вистав, майстер-класів та інших заходів, спрямованих на розвиток культури та мистецтва. Музей співпрацює зі школами та університетами, щоб надати освітній програмі максимальний охоплення та підтримку.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків - не лише туристичний центр Луцька, а й осередок сімейного дозвілля та культурного розвитку. Відвідавши музей, ви зможете насолодитися мистецтвом, дістати нові знання та відпочити у затишній атмосфері творчості та краси.

Музей технічного прогресу - це захоплююче подорожжя у світ винаходів та досягнень людства, яке розкривається в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу "Адреналін Сіті". Відкритий у 2013 році, музей нараховує понад 1000 експонатів, які розповідають про найцікавіші винаходи людства від найпростіших пристосувань до сучасних технологій.

У музеї ви зможете побачити хронограф з ілюстраціями та зразками найважливіших винаходів, що змінили світ. Особлива увага приділяється періоду інтенсивного розвитку радіотехніки, фото- та відеоапаратури, комунікаційних систем. Тут ви побачите реальні експонати, такі як фотоапарати, кінокамери, телевізори, комп'ютери різних поколінь, годинник та багато іншого.

Музей технічного прогресу - це захоплююча подорож у минуле і майбутнє, де кожен експонат створює унікальну атмосферу та розкриває таємниці розвитку технологій. Це місце, де можна насолодитися історією та прогресом людства, відкриваючи для себе нові горизонти та натхнення.

Луцьк - це місто, яке сповнене історії, культури та мистецтва. Відвідуючи ці пам'ятки, ви пізнаєте багатств.

Освіта та наука

Луцьк - місто, де освіта і наука процвітають. Вищу освіту можна отримати в таких університетах як Волинський національний університет ім. Лесі Українки, де підготовляють фахівців різних спеціальностей, від економіки до біології. Також варто звернути увагу на Луцький інститут розвитку людини "Україна", що є єдиним в своєму роді закладом, де здійснюється підготовка осіб з особливими потребами за різними напрямами, такими як право, туризм, маркетинг та інші. Крім того, Луцький національний технічний університет пропонує широкий спектр фахівців, від екологів до архітекторів, що робить його важливим центром освіти та науки в регіоні.

Як доїхати автобусом до Луцька? Де забронювати квитки?

Луцьк - привабливе місто з багатою історією та культурним надбанням, що привертає туристів та студентів з усієї країни. Якщо ви плануєте відвідати Луцьк та шукаєте зручний та доступний спосіб доїхати до міста, автобус - це чудовий варіант для вас.

Наша компанія забезпечує регулярні рейси до Луцька з різних міст України, таких як Умань, Одеса, Житомир та інші. З Польських міст: Варшава, Познань, Люблін, Лодзь, Ченстохова та в зворотньому напрямку. Ви можете забронювати квитки через онлайн-платформу бронювання квитків на цьому сайті. Розклади руху автобусів можна подивитись тут, а також зупинки куди приїджає автобус

Для тих, хто збирається їздити на навчання до Луцька, рекомендуємо вивчити розклад руху автобусів, після чого можна купити квитки через онлайн сервіс "САН САН БУС". Усі дані узгоджуються з офіційним сайтом перевізника.

Квитки на автобус з міста Луцьк, Міжміський


 • Автобуси з міста Луцьк до інших міст України

    Луцьк - Рівне
    Луцьк - Житомир
    Луцьк - Бердичів
    Луцьк - Вінниця
    Луцьк - Умань
    Луцьк - Первомайськ
    Луцьк - Южноукраїнськ
    Луцьк - Вознесенськ
    Луцьк - Одеса
    Луцьк - Миколаїв
    Луцьк - Херсон
 • Автобуси до міста Лодзь із міст України

    Херсон - Луцьк
    Миколаїв - Луцьк
    Одеса - Луцьк
    Вознесенськ - Луцьк
    Южноукраїнськ - Луцьк
    Первомайськ - Луцьк
    Умань - Луцьк
    Вінниця - Луцьк
    Бердичів - Луцьк
    Житомир - Луцьк
    Рівне - Луцьк
 • подивитись розклад рейсів, відстань, регулярність, маршрут, час прибуття та через які населенні пункти проїджає автобус переходьте за поcиланням.

Квитки на автобус з міста Луцьк, Міжнародний


 • Автобуси з міста Луцьк до міст Польщі

    Луцьк - Люблін
    Луцьк - Варшава
    Луцьк - Лодзь
    Луцьк - Ченстохова
    Луцьк - Познань
 • Автобуси до міста Луцьк із міст Польщі

    Люблін - Луцьк
    Варшава - Луцьк
    Лодзь - Луцьк
    Ченстохова - Луцьк
    Познань - Луцьк

На цій сторінці представлені розклади автобусів в місто Луцьк та з нього, як по Україні так і до Польщі. Перейдіть за посиланням, щоб замовити або купити квиток переглянути скільки коштує квиток та який час автобус перебуває в дорозі. Час подорожі залежить від кількості та тривалості пересадок. Детальну інформацію про кожен рейс можна знайти заповнивши форму. Всі дані доступні для придбання квитків без необхідності реєстрації на сайті. Обравши потрібний рейс, ви зможете купити квиток відразу. Оплата приймається за допомогою будь-яких банківських карток, через систему оплат LiqPay, а також є можливість забронювати квитки.