You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Інші часті запитання про купівлю автобусних квитків

Чи можна на Сансанбус купити пільговий квиток на автобус?

На Сансанбус можна придбати дитячі квитки зі знижкою, але не всі перевізники надають такі знижки. Зазвичай для дітей до 12 років діє знижка до 50%, яка автоматично застосовується при переході до оплати.

Інші пільгові квитки, такі як для пенсіонерів чи людей з інвалідністю, можна придбати лише на автостанції або автовокзалі, оскільки для цього потрібно пред'явити відповідний документ.


Чи є бонуси при купівлі квитків?

Так, у нас є програма лояльності. Стати учасником, ви зможете лише при покупці квитків на нашому сайті зі знижкою 15%. Ця знижка вже врахована у ціні, що вказується при покупці. Зверніть увагу, що ціна в квитку вказується без урахування знижки.


Чи можна забронювати квиток та купити його на касі або у водія?

На Сансанбус можна забронювати автобусний квиток. Деякі автовокзали дозволяють бронювати квитки телефоном і потім оплачувати їх у касі. Для уточнення цієї можливості краще звернутися безпосередньо до автовокзалу.


Чи можна отримати квиток на автовокзалі?

На автовокзалі отримати або роздрукувати квиток, куплений на сайті Сансанбус, не можна. Після придбання квиток буде надіслано на вказану електронну пошту. У більшості випадків друкувати квиток не потрібно – достатньо показати його на екрані телефону або іншого пристрою.


Чому немає схеми розташування місць в автобусі

Причина відсутності схеми розташування місць в автобусі пов'язана з складнощами в бронюванні квитків через різні сервіси та точки продажу, що призводить до скарг та непорозумінь клієнтів.